₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fb2013ua (B22C5EA) Уценка

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fb2013ua (B22C5EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 626 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 34 360 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 24 566 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 4,3-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Блакитний (синій) |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x8x60 |
| Вага в упаковці, кг | 3,54 |
| Артикул | B22C5EA |
| Штрихкод | 2210000055018 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Потужний процесор, оперативки вистачає для усіх сучасних ААА ігор, щоб пограти, там параллельно запустити серіал, якщо гра позволяє, просідань не помічав. Відеокарта витягує на середніх-високих налаштуваннях. Охолодження шумне на високих обертах, але система не перегрівається, зараховано. Корпус пластикой, виглядає не погано, не прогинається
Ноутбук як універсальна модель, можна попрацювати і пограти. Виглядає красиво, стильний синій колір, якісна збірка. Встановлено відеокарту 4050 тому я граю в ігри і можу спокійно працювати з відеоредакторами. При навантаженні система охолодження справляється хоч і трохи гріється ноутбук, але це норма. Картинка яскрава, з 144гц оновлення екрану все плавно і без розривів.
Брал я этот ноут почти 4 месяца назад и вообще искал что-то мощное, но по вменяемой цене как тут например. Основное игры и 3D‑моделирование. Ryzen справляется отлично, графика не тупит, кулеры не воют, если включить тихий режим. После пары месяцев понял, что Victus золотая середина между учебным ноутом и игровым монстром. Минус только в том, что зарядка не самая компактная, таскать с собой неудобно. Но вообще крутяк он
Хороше ігрове рішення. Працює дуже швидко та гарно тягне ігри, які я роками збирав в бібліотеці стім та епік геймс.
Наскільки ефективна система охолодження?
Добрий день, Денисе! HP икористовує дворівневу систему відведення тепла з двома потужними вентиляторами та розширеними тепловими трубками. Також є інтелектуальний режим, де ви можете вручну налаштувати криву роботи вентиляторів.
Можно ли подключить второй монитор через порт USB Type-C ?
Добрий день, Степане! Порт USB Type-C Він підтримує передачу даних на високій швидкості, а також протокол DisplayPort 1.4. Це означає, що ви можете підключити до нього зовнішній 4K-монітор.
Який TGP відеокарти?
Добрий день, Влад! Виробник не вказує цю інформацію
Опис
Потужність ПК в одному портативному пристрої
Ноутбук HP Victus створений для ігор рівня ПК. Ця елегантна машина має потужний процесор AMD і відеокарту Nvidia. Дизайн цього ноутбука з великою кількістю кольорів настільки ж вражаючий, як і його залізо, оновлена система охолодження, HD-камера та функція тимчасового шумопридушення.
Швидке залізо
Грайте на максимумі можливостей з потужним процесором AMD, сучасною відеокартою та великим обсягом пам’яті.
Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD-камери.
Витончений і вишуканий дизайн
Завдяки меншому розміру та підтримці до трьох кольорів, пристрій виглядає стильним будь-де.
Екологічність в дії
Сертифіковано відповідно до EPEAT Gold та ENERGY STAR.
Надзвичайна швидкість
Відеокарти Nvidia GeForce RTX серії 40 мають надзвичайну продуктивність. Вони побудовані на архітектурі Nvidia Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами в іграх завдяки технології трасування променів та надвисокій частоті оновлення кадрів у секунду.
Дисплей із роздільною здатністю Full HD, антивідблисковим покриттям і частотою оновлення 144 Гц
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення — завдяки дисплею зі швидкістю оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1080p Full High Definition ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Дисплей з частотою 144 Гц
Зменште неприємні затримки та ореоли зображення за допомогою дисплея з частотою 144 Гц.
Антиблікове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
62,5% sRGB
Насолоджуйтеся дисплеєм з відображенням 62,5% sRGB для чітких кольорів.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



