- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z6ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2/1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 50
- Відео 1
- Фото
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z6ET)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,5-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,3-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 48 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Poly Studio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch ClickPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,398 |
| Загальна ширина виробу, мм | 318,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224,35 |
| Загальна висота виробу, мм | 17 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 56 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Артикул | C44Z6ET |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP на Windows 11 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Про бук выбрала по описанию, понравилось что он идет сразу с виндой и есть возможность модернизации на потом
Мені подобається) Нічого зайвого в ньому, акцент в першу чергу під роботу та звичайне домашнє використання. У нього доволі легка вага та зручні розміри) Виготовлений не тільки з пластику, а й металу, що робить користування кращим) Непогано працює від акумулятора, хоч і повільніше. Але вистачає на деякий час, особливо під час відключень)
Вітаю) Тут віндовс не треба вже встановлювати?
Добрий день, Дарино! На цьому ноутбуку вже встановлена операційна система Windows 11 Pro, тож він готовий до роботи одразу після увімкнення. Вам не потрібно виконувати додаткову інсталяцію або налаштування ОС
Відео
Опис
Розкрийте свій потенціал за допомогою надійного ноутбука, готового до майбутнього
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI забезпечує продуктивність комерційного рівня, багаторівневий захист і надійність конструкції, що легко модернізується, для будь-яких потреб. Цей багатофункціональний ноутбук, оснащений новітнім процесором Intel з NPU і тривалим часом автономної роботи, готовий до довготривалої продуктивності та досліджень у сфері штучного інтелекту.
Створений для процвітання бізнесу
Легко керуйте завданнями завдяки потужному процесору Intel з NPU та накопичувачу і оперативній пам'яті, які можна модернізувати.
Безпека корпоративного рівня
Захистіть свій бізнес за допомогою антивірусу нового покоління та багаторівневого захисту пристроїв від зловмисників.
Гібридна продуктивність без обмежень
Підвищуйте продуктивність роботи вдома чи в офісі завдяки 14-дюймовому дисплею зі співвідношенням сторін 16:10.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Для виготовлення упаковки цього ноутбука використовується папір, що на 100% складається з перероблених або екологічно чистих матеріалів.
Windows 11
Працюйте будь-де без шкоди для продуктивності завдяки Windows 11 і технологіям співпраці, безпеки та зв'язку від HP. Підсумовуйте та редагуйте вміст, отримуйте актуальні рекомендації щодо контенту та залишайтеся організованими за допомогою Microsoft Copilot.
Новітній багатоядерний процесор Intel
Налаштуйте процесор вашого HP ProBook, щоб отримати ідеальне поєднання енергоспоживання та продуктивності. Новітній процесор Intel плавно та надійно виконує численні робочі завдання завдяки розподілу навантаження між всіма обчислювальними ядрами.
Впевнений перегляд вебсторінок
Захистіть свій ноутбук від шкідливих вебсайтів за допомогою апаратного захисту HP Sure Click.
HP Sure Sense
Шкідливе програмне забезпечення швидко еволюціонує, випереджаючи можливості традиційних антивірусів. Захистіть свій ноутбук від небачених раніше атак за допомогою HP Sure Sense, що поєднує поведінковий аналіз із передовими методами штучного інтелекту для забезпечення виняткового захисту.
Працюйте без перерв
Підвищуйте продуктивність і скорочуйте час простою завдяки повністю інтегрованим і автоматизованим функціям вбудованого програмного забезпечення екосистеми HP BIOSphere Gen 6. Ваш ноутбук отримає додатковий захист завдяки автоматичним оновленням і перевіркам безпеки.
Прискорюйте роботу
Швидко починайте роботу завдяки функції Connected Modern Standby і з легкістю авторизуйтеся за допомогою датчика відбитків пальців.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення