- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0007ua (B9PD7EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 42
- Фото
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0007ua (B9PD7EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 299 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd2001ua (BV5U4EA) 53 399 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | UWVA |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 0,2 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8533 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 2 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 9 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 4.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,34 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 216,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 14,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 64 |
| Кількість осередків акумулятора | 6 осередків |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З Thunderbolt, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,34 |
| Артикул | B9PD7EA |
| Додатково | Ноутбук HP з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки HP трансформери (2 в 1), Дорогі ноутбуки, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки HP OmniBook |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ноутбук нового покоління з ШІ: творчість на основі штучного інтелекту
Насолоджуйтеся потужністю, мобільністю та відчуттям стилю з ноутбуком HP OmniBook Ultra Flip нового покоління з ШІ. Втілюйте свої творіння в життя за допомогою новітнього процесора Intel Core Ultra з прискоренням на основі ШІ. Робіть більше за менший час завдяки приватним та безпечним інструментам ШІ та збільшеному часу автономної роботи, одночасно захищаючи свій комп'ютер за допомогою користувацького функціоналу HP Wolf Security.
Прискорюйте виконання творчих завдань за допомогою штучного інтелекту
Підвищте свій творчий потенціал завдяки процесору Intel Core Ultra з підтримкою штучного інтелекту та акумулятору, що працює протягом усього дня.
Насолоджуйтеся безперебійним і безпечним з'єднанням
Відчуйте справжній зв'язок завдяки 9-мегапіксельній камері зі штучним інтелектом, ПЗ Windows Studio Effects, Wi-Fi 7 та додатку Poly Camera Pro.
Робіть більше за менший час завдяки персоналізованому ШІ
Оптимізуйте робочі процеси та завдання за допомогою спеціальної системи ШІ з 48 TOP-функціями та персоналізованими можливостями ШІ.
Створено повністю з думкою про планету
Створено з використанням перероблених металів та пластику та має сертифікат EPEAT Gold з Climate+.
Погляньте на речі по-новому
Від оновленого меню "Пуск" до нових способів зв'язку з близькими людьми, новин, ігор і вмісту - Windows 11 - це місце, де ви можете думати, висловлюватись і творити у зручний для вас спосіб.
Процесори Intel Core Ultra
З процесорами Intel Core Ultra складні завдання стають легкими. Прискорюйте роботу зі ШІ у сотнях програм.
Відеокарта Intel Arc
Дайте волю уяві з новими графічними рішеннями Intel Arc, апаратним забезпеченням, програмами й послугами. У них ви знайдете все, що допомагає грати, творити й вести потокову трансляцію, без жодних обмежень.
OLED-дисплей з роздільною здатністю 2.8K
Завдяки роздільній здатності 2880х1800 ви зможете насолоджуватися приголомшливими деталями й реалістичними кольорами.
Corning Gorilla Glass 5
Отримайте покращений захист дисплея вашого пристрою завдяки склу Corning Gorilla Glass 5. Відчуйте підвищену довговічність, застосування спеціальних методів зміцнення та легкі системи для неперевершеного користувацького досвіду.
Copilot у Windows із клавішею Copilot
Copilot у Windows пропонує виважені відповіді. Доступ в один дотик до клавіші Copilot.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







