- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP EliteBook X G1a (B9ZW9ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B9ZW9ET)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B66TFAT) 105 999 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 24 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,1 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8533 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 2 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Poly Studio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch ClickPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,49 |
| Загальна ширина виробу, мм | 312,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 214,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 13,1 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 74,5 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,22 |
| Артикул | B9ZW9ET |
| Додатково | Ноутбук HP з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Технологія AI PC, про яку мріють експерти, що змінюють правила гри
Забезпечте революційну швидкість і безперервність для швидшого локального генерування контенту на основі LLM за допомогою EliteBook X G1a - вибору технічних візіонерів для блискавично швидкої та безпечної локальної AI. Використовуйте свій геній, втілюйте ідеї від початку до кінця та впевнено діліться цими ідеями за допомогою персоналізованого аудіо та відео.
Функції, вдосконалені за допомогою AI
Працюйте без відволікань із HP Smart Sense, який використовує штучний інтелект для забезпечення найкращого балансу потужності та продуктивності, а також допомагає економити заряд акумулятора за допомогою функції Adaptive Dimming, яка автоматично затемнює екран, коли ви не дивитеся на нього.
Захист від HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business створює надійний захист, що завжди ввімкнений і підкріплений апаратним забезпеченням. Від BIOS до браузера, над, в і під ОС, ці постійно вдосконалювані рішення допомагають захистити ваш ПК від сучасних загроз.
Тривалий час роботи від акумулятора
HP Smart Sense забезпечує охолодження та тиху роботу ПК, а Adaptive Dimming допомагає економити заряд акумулятора.
Захист за допомогою HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business створює апаратну, постійно активну та надійну систему захисту.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Мобільність вашого ПК та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в насичених бездротових середовищах Wi-Fi 7.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










