- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (AD3N7ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 31
- Фото
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (AD3N7ET)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (A26YHEA) 127 299 ₴
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B68T9EA) 99 599 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 800 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,3 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-5,3 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,7-4,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Бездротові технології | 5G |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Poly Studio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch ClickPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,39 |
| Загальна ширина виробу, мм | 315,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 222 |
| Загальна висота виробу, мм | 12,4 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 62 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,39 |
| Артикул | AD3N7ET |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Надайте своїм гібридним співробітникам нові можливості за допомогою ноутбуку зі штучним інтелектом.
14-дюймовий ПК HP EliteBook 8 G1i зі штучним інтелектом, оснащений функціями штучного інтелекту нового покоління, призначеними для підвищення продуктивності, співпраці та безпеки, забезпечує виняткову продуктивність для вимогливих завдань штучного інтелекту, що зробить вас більш ефективними та результативними на роботі.
Тривалий час автономної роботи
Здійснюйте більше завдань між заряджаннями завдяки тривалому часу автономної роботи, який ефективно управляється штучним інтелектом нового покоління.
Потужний процесор Intel core
Розробляйте інноваційні ідеї за допомогою надшвидкого процесора Intel Core.
Захист від HP Wolf Security
HP Wolf Security створює надійний захист, що завжди працює та підтримується апаратним забезпеченням.
Windows 11
Працюйте де завгодно без втрати продуктивності завдяки Windows 11 та технологіям співпраці, безпеки та підключення HP. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації щодо вмісту та залишайтеся організованими з Microsoft Copilot.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових середовищах із гігабітною швидкістю передачі даних Wi-Fi 6E.
Захистіть особисті дані за допомогою HP Multi-Factor Authenticate Gen3
Захистіть свою мережу від несанкціонованого доступу, вимагаючи до трьох факторів автентифікації для входу, включаючи датчик відбитків пальців та розпізнавання обличчя за допомогою інфрачервоної камери, посиленими на рівні мікросхеми.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Мобільність вашого ПК та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових середовищах із гігабітною швидкістю передачі даних Wi-Fi 7.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








