- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,9-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,66 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x52 |
| Вага в упаковці, кг | 2,41 |
| Артикул | AD1V2ET |
| Штрихкод | 199764440068 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки HP 255 |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Практичний, надійний і доступний — ідеальний для щоденних завдань!
Від довгої роботи за ним не втомлюються очі і не здають нерви - екран якісний, все працює швидко.
Характеристики отличные, и зарядка через USB-C работает прекрасно, даже с внешним аккумулятором. Качество сборки среднее, экран тоже не самый лучший, но за эти деньги я бы ничего лучше не нашел. Это хорошее устройство для учёбы и работы, но если ваша главная цель просмотр фильмов, графики и т. д., то этот дисплей, вероятно, вам не подойдёт.
Матовый экран не бликует, глаза не устают за весь день. Клавиатура мягкая, с полноценным цифровым блоком.
До цього ноута можна підключати проектор та телевізор в ролі додаткового екрану, щоб транслювати презентації?
Вітаємо. Так, виробником передбачена можливість підключення додаткового екрану через порт Power Delivery and DisplayPort або HDMI. Через останній також можна під'єднувати проектор.
Опис
Збільште продуктивність завдяки доступній потужності AMD та ефективності DDR5
Ноутбук HP 255R G10 має всі необхідні для бізнесу функції та тонкий і легкий корпус, який легко брати з собою куди завгодно. Цей ноутбук забезпечує високу продуктивність завдяки потужному процесору AMD, надшвидкій пам'яті DDR5 та різним варіантам зберігання даних.
Модернізована потужність сучасного ноутбука
Випробуйте ноутбук для повсякденного використання та роботи в будь-якому місці з потужним процесором AMD і необхідними інструментами для бізнесу.
Перевірена надійність і довговічність
Проходить тестування за стандартом MIL-STD, щоб гарантувати, що ноутбук HP 255R G10 відповідає або перевершує стандарти HP по міцності.
Стале виробництво
Цей ноутбук HP 255R G10 використовує 100% стійку і переробну зовнішню упаковку.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Мобільність вашого ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою Wi-Fi 6.
Будьте кращою версією себе у віртуальному світі
Іноді в житті тільки особиста розмова може вирішити проблему. Завдяки якісній камері з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди будете виглядати найкраще під час віртуальних конференцій в умовах яскравого і слабкого освітлення.
Величезний обсяг пам'яті
Зберігайте документи, зображення, відео та все, що вам потрібно, на диску великого обсягу.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для ілюстрації.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






