- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 60
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,355 |
| Артикул | 826V0EA |
| Штрихкод | 197497317633 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з Intel Core i7, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки з зарядкою Type-C |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Вийдіть за рамки продуктивності, щоб ваш ПК міг робити ще більше одночасно
Вийти за межі простої швидкості процесора. У процесорах Intel Core 13-го покоління корпорація Intel удосконалила свою гібридну конструкцію і зробила її ще кращою. Більш продуктивне ядро означає, що спеціалізовані завдання виконуються швидше і простіше. Більш ефективні ядра означають кращу багатозадачність. Та сама чудова графіка та найкращі у своєму класі можливості підключення - це повністю захоплюючий дисплей і надшвидкі дротові та бездротові з'єднання.
Графіка Intel UHD
Вражаюча продуктивність для творчості, ігор та розваг. Новий рівень графічної продуктивності та чіткі, приголомшливі візуальні ефекти - зі зручністю тонкого та легкого ноутбука.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей з роздільною здатністю Full HD
Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням з яскравою якістю у 2 мільйони пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає нового виміру всьому вашому цифровому контенту.
Антивідблискова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки антивідблиску та низькому рівню глянцю ви не будете відчувати відблисків, перебуваючи на вулиці.
Накладки клавіш містять пластик, перероблений після споживання
Ми робимо наші клавіатури більш екологічними, використовуючи кришки клавіш, виготовлені з переробленого пластику.
Швидка зарядка HP
Коли ваш ноутбук розряджається, ніхто не має часу годинами чекати на підзарядку. Вимкніть пристрій і зарядіть його з 0 до 50% приблизно за 45 хвилин.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення