- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL XPS 13 Plus (9320) OLED (N993XPS9320UA_WH11)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук DELL XPS 13 Plus (9320) OLED (N993XPS9320UA_WH11)
681383
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)730431
Ноутбук DELL Pro 14 Essential (PV14250RPLR002UA_UBU)688394
Ноутбук DELL Pro 14 Essential (PV14250RPLR002UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | XPS 13 Plus |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.4" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 3456х2160 |
| Сенсорний екран | InfinityEdge Touch |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1260P (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,5-4,7 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xThunderbolt 4 Type-С (supports display/power delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,26 |
| Загальна ширина виробу, мм | 295,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 199,04 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,28 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 60W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x11x39 |
| Вага в упаковці, кг | 2,85 |
| Артикул | N993XPS9320UA_WH11 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ультрабуки з Intel Core i7 , Ультрабуки Dell , Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ультрабуки трансформери, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Dell 13 дюймів, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Вдвічі потужніша, ніж раніше. При тому розмірі 13 дюймів.
Робіть все, що ви любите, швидше з нашим найпотужнішим ноутбуком XPS 13. Процесори Intel Core 12-го покоління та Windows 11 Home з інноваційною технологією акумулятора – і все це у легкому ноутбуці.

Тихий
Зменште кількість відволікаючих факторів завдяки низькому рівню шуму вентилятора.
Надпродуктивність
Підвищіть продуктивність завдяки покращеній частоті процесора.
Cool
Підвищена швидкість обертання вентиляторів робить вашу систему більш прохолодною.
Оптимізований
Забезпечте найкращий баланс продуктивності та тепловиділення.
Ємнісний сенсорний функціональний ряд
Сенсорний функціональний ряд з підсвічуванням дозволяє легко перемикатися між мультимедійними та функціональними клавішами, виводячи на екран лише ті значки, які вам важливі.

Клавіатура з нульовими гратами
Витягнута від краю до краю, ця гладка, приємна на дотик клавіатура має більші та глибокі накладки, ніж раніше, для швидкого, ефективного та комфортного набору тексту.

Безшовний скляний тачпад
Високоточний та чуйний зворотний зв'язок на безшовному скляному тактильному тачпаді, який поєднує та підносить простий та сучасний дизайн XPS 13 Plus.

Швидка та безпечна реєстрація
Система ExpressSign-in у парі з Windows Hello спрощує процес входу в систему, визначаючи вашу присутність або його відсутність, щоб швидко та безпечно увійти або вийти з ноутбука.

Преміальний дизайн
Виготовлений з алюмінію та скла, обробленого на верстатах з ЧПУ, простий, але повний сенсорний досвід – і все це в тонкому та легкому ноутбуку, доступному у двох кольорах, платиновому або графітовому.

Порти та слоти
Thunderbolt 4 (USB Type-C з DisplayPort і Power Delivery) Перехідник USB-C на USB-A 3.0 і перехідник USB-C на 3,5 мм для гарнітури поставляються у стандартній комплектації.
Свіжий погляд
Новий зовнішній вигляд, що надихає, і відчуття Від WINDOWS 11 роблять роботу спокійнішою.

Збалансуйте своє життя
Переналаштуйте свій робочий процес за допомогою помічника Snap Assistant. Або перемикайтеся між робочими столами для більш чіткої організації відкритих вікон.

Разом жити краще
Дзвоніть, спілкуйтеся і втілюйте плани в життя за допомогою Teams в Windows 11 прямо з ПК Dell, незалежно від того, на якому комп'ютері, телефоні або планшеті вони знаходяться.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






