- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1806PVNB3530UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 4
- Опис
- Аксесуари 28
- Фото
Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1806PVNB3530UA_W11P)
628547
Ноутбук DELL Latitude 7455 (N099L745513UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro 3530 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce MX550 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Так |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Carbon Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,66 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 54 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,74 |
| Артикул | N1806PVNB3530UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Предусмотрена ли в этом ноутбуке какая-либо подсветка клавиатуры?
Доброго дня, Микола. У цій моделі ноутбука від виробника передбачена наявність підсвітка клавіатури, вона одноколірна, режим роботи лише один.
Які саме порти підлкючення для додаткових пристроїв є цьому ноутбуці?
Доброго дня, Павло. У цьому пристрої наступні порти для підключення додаткових пристроїв: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C / 1 x USB 3.2 Gen 1 / 1 x USB 2.0 / HDMI 1.4 / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм для навушників та мікрофона / картридер.
Скільки в ньому відеокарт і яких?
Доброго дня, Любове. Ця модель ноутбука має два типи відеокарт: інтегровану та дискретну. Інтегрована - Intel Iris Xe Graphics, дискретна - NVIDIA GeForce MX550, її об'єм - 2 ГБ, тип пам'яті - gDDR 6.
есть ли у него функция быстрой зарядки или что-то похожее на это
Доброго дня, Романе. В обраній Вами моделі ноутбука від фірми Dell є функція ExpressCharge - вона дає можливість за годину зарядити Ваш девайс до 80 %.
Опис
Оснащений для повсякденної продуктивності
Виконуйте повсякденні завдання з легкістю завдяки процесорам Intel Core у поєднанні з безперебійною роботою SSD-накопичувача. А завдяки акумулятору ємністю 54 Вт-год, який заряджається на 80% за одну годину за допомогою функції ExpressCharge, ви знаєте, що можете розраховувати на те, що ваш пристрій буде працювати цілий день.

Щоденна продуктивність
Зосередьтеся на поточній роботі завдяки 3-сторонній вузькій рамці. Велика сенсорна панель і повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням, а також підйомний шарнір для більш ергономічного положення зап'ястя та покращеного потоку повітря - все це сприяє більш спокійному використанню. Якщо ви хочете швидко виконати роботу, 10-клавішна цифрова панель і клавіша калькулятора допоможуть вам зробити це одним дотиком. Різноманітні порти та роз'єми дозволяють підключити все, що вам потрібно. Крім того, цей ноутбук, сертифікований TÜV Rheinland, з програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей протягом тривалого часу роботи на екрані.

Залишайтеся в безпеці, будьте продуктивними
Почніть безпечно. Залишайтеся в безпеці. Організації повідомляють про зниження на 58% кількості інцидентів пов'язаних з безпекою на пристроях із Windows 11 Pro. Пристрої з Windows 11 Pro допомагають спростити робочий день і підвищити продуктивність. Легко перемикайтеся з одного місця на інше. Швидко виконуйте список справ завдяки багатозадачності з підтримкою штучного інтелекту, функціям для швидкої організації, а також продуктивності, що прискорює виконання високонавантажених завдань у середньому на 42%.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









