- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1806PVNB3530UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/4
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1806PVNB3530UA_UBU)
626423
Ноутбук Dell Latitude 5350 (N098L535013UA_UBU)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce MX550 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,66 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 54 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,76 |
| Артикул | N1806PVNB3530UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Я багато часу проводжу з гаджетом - дивлюсь фільми, працюю, спілкуюся з друзями. Тому коли обиралда ноутюук більше за все цікавилась якістю екрану. Цей ДЕЛ сподобався бо тут ФУЛ ШД, антиблікове покриття, та частота 120 гц. Мерехтіння зовсім не має, картинка чітка по всій площині дисплея, легко настроюєтьося комфортна яскравість та контирастність. Ноутбук швидко вантажиться, не підвісає коли відкрито багато вкладок у мережі.
В пользовании уже пару месяцев. Вцелом очень неплохой аппарат с добротными характеристиками. Работает шустренько. Нагружаю его в основном задачами по 3д моделированию, с чем он справляется весьма быстро. При нагрузке ноут не тормозит, да и практически не греется. В игры особо не поиграешь на нем, хоть и есть дискретная, но слабенькая видеокарта. А так, очень хороший ноут.
Не поганий ноутбук. Батьки взяли мені для навчання. Має відеокарту початкового рівня, важкі ігри звичайно не потягне, але в щось простіше можна пограти. З програмами для навчання справляється на відмінно. Працює швидко, не зависає. Оперативи достатньо. Досить потужний процесор. Зручна клавіатура, також є підсвічування, то ж зручно користуватись ввечері, не використовуючи додаткове освітлення.
Этот ноут - это надежное и мощное устройство, которое отлично подойдет для работы и развлечений. Он обеспечивает высокую производительность, отличный дисплей, а также удобную клавиатуру и много портов для подключения моих устройств. Подключаю часто к монитору, качество картинки не страдает. Большие и обьемные фалы не зависают, все работает корректно
Возможно ли установить у вас в магазине операционную систему в ноутбук и совершить настройки?
Добрий день, Андрій! Є можливість встановлення операційної системи та провести послуги налаштування. Для більш детальної інформації пропонуємо звернутися за номером 0800507800 або в чат-бот.
Доброго времени суток. Ноут имеет дисплей с сенсором и какой срок гарантии?
Євгеній, добрий день. У ноутбуці DELL Vostro 3530 відсутній сенсорний екран. З приводу гарантійного періоду, то він діє протягом 36 місяців.
Доброго дня! Прошу підказати яка діагональ в ноутбуці та яка розкладка на клавіатурі?!
Ганна, добрий день! У даному ноутбуці діагональ екрану складає 15,6 дюйма. Щодо розкладки клавіатури, то представлені російська та англійські мови.
Доброго дня. Чи є в ноутбукі відеокамера? Якщо є, то на скільки мегапікселей вона? Дуже важливо, бо мені це для роботи треба
Михайло, добрий день. У ноутбуці присутня фронтальна камера HD 720p 1280x720, на 1,0 Мпікс.
Опис
Продуктивність, яка вам потрібна
Повсякденні завдання швидко і легко вирішуються за допомогою процесорів Intel Core 13-го покоління в поєднанні з плавною роботою SSD-накопичувачів. Акумулятор ємністю 41 Втг, а також заряджання до 80 % за одну годину за допомогою ExpressCharge - ви можете покластися на свій пристрій протягом дня. Адаптивні терморегулятори оптимізують потужність залежно від місця розташування пристрою - на стійкій поверхні, як-от на столі, або на нестійкій, як-от на колінах. Використовуючи передові алгоритми та акселерометри, ваш пристрій інтелектуально адаптує свої профілі енергоспоживання та терморегуляції залежно від ситуації, щоб забезпечити безперебійну роботу пристрою.

Створено для комфортної продуктивності
Зосередьтеся на поточній роботі завдяки тристоронній вузькій рамці. Великий тачпад і повнорозмірна клавіатура, а також підйомний шарнір для більш ергономічних кутів нахилу зап'ясть і посилений повітряний потік - все це сприяє більш комфортному використанню. Якщо вам потрібно швидко виконати роботу, 10-клавішна цифрова панель і клавіша калькулятора допоможуть вам в один дотик. Безліч портів і роз'ємів дають змогу під'єднати все необхідне. Крім того, цей ноутбук із сертифікатом TÜV Rheinland і програмною технологією Dell ComfortView допомагає знизити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт очей під час тривалої роботи з екраном. Клавіатура, стійка до проливання, означає менший стрес у разі нещасного випадку. А для додаткового спокою ноутбук пройшов 14 випробувань за стандартом MIL-810H, який містить у собі цілу низку тестів, що виходять за рамки стандартних випробувань надійності Dell, тож ваш пристрій зможе витримати всі випробування вашого робочого дня.

Покращіть свої враження
Нова веб-камера HD з широким динамічним діапазоном і тимчасовим шумозаглушенням допоможе вам виглядати на всі сто. Крім того, завдяки вбудованому подвійному мікрофону і штучному інтелекту, що знижує фоновий шум, ви можете говорити так само чітко, як під час телефонного дзвінка.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







