- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Vostro 3520 (N1614PVNB3520UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук DELL Vostro 3520 (N1614PVNB3520UA_UBU)
721283
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO850UA_UBU)721281
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_UBU)721284
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_W11H)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro 3520 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - 2666 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - немає даних) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,59 |
| Артикул | N1614PVNB3520UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність, яка вам потрібна
Повсякденні завдання вирішуються з легкістю завдяки процесорам Intel Core 12-го покоління. Насолоджуйтеся плавною роботою твердотільного накопичувача DDR4 об'ємом до 16 ГБ. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Вт-год, який заряджається на 80% за одну годину за допомогою функції ExpressCharge, ви знаєте, що можете розраховувати на те, що ваш пристрій буде працювати цілий день.
Працюйте зі швидкістю та комфортом
Зосередьтеся на поточній роботі завдяки 3-сторонній вузькій рамці. Велика сенсорна панель і кришки клавіш, а також підйомний шарнір для більш ергономічного положення зап'ястя та покращеного потоку повітря — все це сприяє більш спокійному використанню пристрою. Безліч портів і роз'ємів дозволяють підключитися до всього, що вам потрібно, а клавіатура, стійка до розливання рідини, зменшує стрес у разі нещасного випадку. Крім того, цей ноутбук, сертифікований TÜV Rheinland, з програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей протягом тривалого часу роботи на екрані.

Залишайтеся захищеними
Модуль Trusted Platform Module 2.0 - це встановлена на материнській платі мікросхема безпеки комерційного класу, яка створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Він перевіряє, чи не втручалися в роботу комп'ютера перед завантаженням, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак. Додатковий сканер відбитків пальців з Windows Hello дозволяє легко та безпечно входити в систему одним дотиком.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






