- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Pro 16 (BTO106PC16250UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 95
- Фото
Ноутбук DELL Pro 16 (BTO106PC16250UA_UBU)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Dell Pro 16 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-4,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | Waves MaxxAudio Pro |
| Мультимедіа | Датчик Холла |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Platinum Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,94 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,85 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x51 |
| Вага в упаковці, кг | 2,84 |
| Артикул | BTO106PC16250UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Працюйте більш елегантно, легше та плавніше
Dell Pro 16 ретельно виготовлений з металевим покриттям платинового срібла або лазерним текстурованим покриттям магнетиту. Створений для подорожей, куди б вас не завела робота, Dell Pro 16 проходить суворі випробування MIL-STD на міцність і надійність. За допомогою Copilot у Windows ви маєте миттєвий доступ до свого особистого AI-асистента за допомогою клавіші Windows Copilot. Завдяки швидким опціям підключення до Wi-Fi 6E ви можете залишатися продуктивними де завгодно. Завдяки великому дисплею 16:10 з витонченими вузькими рамками Dell Pro 16 має на 10% більше площі екрану, ніж попередня модель. Це означає, що ви можете працювати продуктивніше на просторішому екрані з більшою деталізацією.

Максимальна продуктивність
Завдяки більшим варіантам акумуляторів і дисплеям із наднизьким енергоспоживанням.

Сміливий редизайн
Тонкий, вишуканий і міцний Dell Pro 16 створений для високої продуктивності.

Працюйте розумніше
Скористайтеся винятковою продуктивністю, тривалим часом роботи від акумулятора та потужним штучним інтелектом на пристрої завдяки опціональним процесорам Intel Core Ultra 200U з NPU, GPU та CPU. Завдяки платформі Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневу безпеку, можливість віддаленого управління та надійну стабільність, необхідні для підтримки їхнього бізнесу.

Сучасна мобільність
Досягніть нестримної продуктивності з процесорами Intel Core Ultra та функціями, що забезпечують швидке підключення та тривалий час автономної роботи. Залишайтеся на зв'язку завдяки опціональній бездротовій карті Wi-Fi 6 E.

Чіткіші конференції
Виділяйтеся під час відеодзвінків завдяки опціональній 2-мегапіксельній камері з технологією HDR, яка точно фіксує деталі зображення навіть у умовах поганого освітлення. Ручні заслінки для конфіденційності гарантують, що вас бачитимуть тільки тоді, коли ви цього хочете.

Інноваційна стійкість
Безкомпромісна міцність, що відповідає вашій продуктивності, у першому в світі комерційному ПК, розробленому з модульним портом USB-C, який має в 4 рази кращу стійкість до скручування та в 33 рази кращу стійкість до ударів, що покращує міцність і спрощує ремонт.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











