- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7X4UA/A) Midnight MC7X4

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 43/6
- Опис
- Аксесуари 27
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7X4UA/A) Midnight MC7X4
638404
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW123UA/A) Midnight MW123638402
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW0Y3UA/A) Starlight MW0Y3638394
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MC6T4UA/A) Sky Blue MC6T4543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)635134
Ноутбук ACER Extensa EX215-57 (NX.EJBEU.003)Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1664 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M2 Graphics (8 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 3 up to 40 Gb/s and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | APPLE FaceTime HD |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Midnight |
| Вага ноутбука, кг | 1,24 |
| Загальна ширина виробу, мм | 304,1 |
| Загальна довжина виробу, мм | 215 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,6 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 30W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x20x7 |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Артикул | MC7X4UA/A |
| Штрихкод | 195949900532 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Apple MacBook Air 13, Ноутбуки Apple 13 дюймів, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Залізо працює швидко. Вибрав варіант із 16 ГБ оперативної пам'яті, щоб спокійно відкривати купу вкладок у браузері та робочі задачі одночасно. Все перемикається миттєво, без затримок. Повна тиша під час роботи підкуповує, бо вентиляторів тут немає. Навіть під навантаженням корпус лишається просто теплим. Заряду вистачає на весь робочий день
Его внешний вид и интуитивно понятная работа стоят любых денег.
Коли нарешті наважилась на доволі дороговартісну покупку для себе, після тижня користування вловила всю цінність ноуту. Кольори живі, текст чіткий, очі не втомлюються навіть після кількох годин. Клавіатура зручна, друкувати легко й швидко, а тачпад один із найкращих, якими я користувалась, тож легко відвикла від мишки. Батарея тримає реально довго, в умовах блекаутів прям найкраще вкладення.
Легкий, швидкий, стильний. Ідеально мені підійшов для роботи та подорожей
Скільки тримає заряд батарея у звичайному режимі?
Добрий день, Наталіє! У повсякденній роботі ноутбук може працювати 10-12 годин змішаного використання – браузер, пошта, тексти, відео та офісні завдання – без підзарядки. При тяжкому навантаженні (монтаж відео, ігри, багато вкладок та яскравість на максимум) час буде меншим.
Скільки часу працює макбук від батареї при звичайному офісному навантаженні (серфінг, документи, відео)?
Доброго дня, Іване. Макбук зазвичай працює до 15 годин при браузингу по Wi-Fi або до 18 годин при перегляді відео - за оптимальних налаштувань. Це один із найтриваліших за автономністю ноутбуків на ринку.
Чи була б можливість купити цей ноутбук, але тільки з англійською розкладкою (без кирилиці)? Попередньо дякую за відповідь)
Добрий день, Павло! На жаль, ні. Така можливість відсутня
Возврат или обмен будет возможен если макбук не подойдет?
Доброго дня, Владиславе. Обміну/поверненню підлягає товар належної якості, який не використовувався (пристрій не був активований, не має облікового запису, сторонніх програм та змін у налаштуваннях) і якщо збережено його товарний вигляд та інші споживчі властивості, пломби, ярлики.
Опис
Це легко. Це сильно. Це M2
Надзвичайно швидкий MacBook Air із чипом M2 — це неймовірно компактний ноутбук, що відмінно впорається з робочими завданнями й іграми.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



