- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7U4UA/A) Space Grey MC7U4

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 20/1
- Опис
- Аксесуари 12
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7U4UA/A) Space Grey MC7U4
638404
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW123UA/A) Midnight MW123638402
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW0Y3UA/A) Starlight MW0Y3638394
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MC6T4UA/A) Sky Blue MC6T4543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1664 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M2 Graphics (8 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 3 up to 40 Gb/s and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | APPLE FaceTime HD |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Space Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,24 |
| Загальна ширина виробу, мм | 304,1 |
| Загальна довжина виробу, мм | 215 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,6 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 30W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x35x10 |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Артикул | MC7U4UA/A |
| Штрихкод | 195949899188 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Apple MacBook Air 13, Ноутбуки Apple 13 дюймів, MacBook Air M2, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Цей маленький сірий диво-ящик став моїм новим найкращим другом. Тепер я можу не тільки фотографувати світ, але й відразу ж редагувати його на цьому чуді. І так, я знаю, що фотошоп на маку – це як ракета в космосі. Тільки ракета ця працює безшумно і не вибухає від перегріву. Він досить легкий, тонкий і стильний, готова носити його з собою скрізь.
Шукав ноутбук, який би впорався з усіма навчальними завданнями і при цьому не обтяжував мою сумку. Він легкий і швидкий у роботі. Компактний розмір дозволяє брати його з собою куди завгодно. Яскравий дисплей передає кольори реалістично. Заряд тримає достатнього довго, при активному використанні до 6 годин.
Классно подходит для музыкальной работы. Отличная совместимость со многими DAW, но есть и эксклюзивные типа Logic Pro. Работает идеально. Интерфейс не загружен лишним, что ощущается по производительности. У прибора хороший звук и подробная, четкая картинка на экране. И на нем сложно отвлекаться - очень четко заточен под рабочие задачки.
Обожаю макбуки за их стабильность и быстродействие, и этот именно такой. Да, это не самая лучшая конфигурация, но он прекрасно работает. Ноут компактный, но с довольно большым экраном с минимальными рамками вокруг. Работает быстро, отлично справляется с монтажом видео в 4к качестве. Батарейку держит замечательно, его хватает на целый день работы при нагрузке.
Хотела бы узнать, на клавиатуре может быть только английская расскладка без нанесения кирилицы?
Доброго дня, Ксенії. Дякуємо за Ваше питання. Це офіційний сертифікований товар йде вже з готовим гравіюванням і без гього бути не може.
Опис
Це легко. Це сильно. Це M2
Надзвичайно швидкий MacBook Air із чипом M2 — це неймовірно компактний ноутбук, що відмінно впорається з робочими завданнями й іграми.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



