- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M3 16/256GB New (MC9G4UA/A) Midnight MC9G4

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 23
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M3 16/256GB New (MC9G4UA/A) Midnight MC9G4
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1864 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M3 Graphics (10 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 3 up to 40 Gb/s and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | APPLE FaceTime HD |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Force-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Midnight |
| Вага ноутбука, кг | 1,51 |
| Загальна ширина виробу, мм | 340,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 66,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 35W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x9x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,945 |
| Артикул | MC9G4UA/A |
| Штрихкод | 195949906534 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , MacBook Air M3, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Тонкий, легкий, диагональ не маленькая, но это не ощущается в рюкзаке, почти как пустой носить. Батарейка держится целый день, когда получается и больше, зарядку с собой носить не нужно. Картинка на экране четкая, яркая, фильмы смотреть кайф и работать приятно. Работает быстро, открываю кучу вкладок, ничего не тормозит. Звук порадовал, громкий.
Почну з того, що виглядає ноутбук чудово, стильно і дорого. Тонкий корпус, дуже легкий, але при цьому зовсім не здається крихким. M3 працює тихо і швидко, нічого не гальмує, навіть коли кілька важких додатків відкрито. І ще здивувала батарея - тримає реально довго, заряджаю раз на кілька днів при середньому навантаженні.
Этот макбук стал для меня открытием года. Положительные отзывы о нем совсем не преувеличены. Это что-то совершенно другое по сравнению с 11-й виндой. Ббыстрый, очень тихий, долгое время работы от батареи. А качество сборки и материалов вообще на высоте. Пока что я не вижу в нем никаких недостатков.
При стандартной нагрузке можно продержаться целый день на полном заряде, что в условиях вероятного блекаута важный плюс. Два дня пришлось адаптироваться после операционной системы Windows, но это того стоит. Другая графика, другие возможности – теперь такое ощущение, что я не работаю, а играюсь. Потрясающий экран и звук. Справляется как с монтированием видео так и запускал Baldur's Gate 3, на средних прекрасно работает.
Можно ли увеличить объем памяти?
Добрий день, Анно. У ноутбуці APPLE MacBook Air 15.3 вбудований SSD-накопичувач обсягом 256 ГБ, який розпаяний безпосередньо на материнській платі. Тому його не можна замінити або оновити.
Трбеа буде підключати монітор, є ж в нього роз'єм для цього?
Добрий день, Аліно. У MacBook Air M3 немає стандартних відеовиходів, таких як HDMI або VGA, але він оснащений портами USB-C. Через них можна підключити зовнішній монітор.
Хватает ли 256 гб памяти макбука для полноценной работы и просто пользования?
Доброго дня, Артеме. Як правило, 256 ГБ вистачить для простого користування, але для комфортної роботи з великими файлами або професійних завдань краще вибрати більше пам'яті.
Опис
Це легко. Це сильно. Це М3
Надзвичайно швидкий MacBook Air із чипом M3 - це неймовірно компактний ноутбук, що відмінно впорається з робочими завданнями й іграми.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






