- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7W4UA/A) Starlight MC7W4

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 23/4
- Опис
- Аксесуари 27
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M2 16/256GB New (MC7W4UA/A) Starlight MC7W4
638404
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW123UA/A) Midnight MW123638402
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MW0Y3UA/A) Starlight MW0Y3638394
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/256GB 2025 (MC6T4UA/A) Sky Blue MC6T4543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)635134
Ноутбук ACER Extensa EX215-57 (NX.EJBEU.003)Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1664 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M2 Graphics (8 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 3 up to 40 Gb/s and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | APPLE FaceTime HD |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Золотистий |
| Оригінальний колір | Starlight |
| Вага ноутбука, кг | 1,24 |
| Загальна ширина виробу, мм | 304,1 |
| Загальна довжина виробу, мм | 215 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,6 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 30W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x42x8 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Артикул | MC7W4UA/A |
| Штрихкод | 195949900082 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Apple MacBook Air 13, MacBook золотого кольору, Ноутбуки Apple 13 дюймів, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Купляла собі для легких задач (наприклад, перегляд ютуб, фільмів, ресерч і зум). Батареєю задоволена (~ 1 день тільки ютуб і ресерч - показує 53%). Колір Starlight дуже гарний і стриманий.
Я давно фанат Apple, но этот макбук прямо в сердечко. Он лёгкий, тонкий, я часто бегаю на встречи и поэтому удобство в перемещении с ним было важным ну ужас как, получила больше удобства, чем ожидала) Экран ну просто восторг: сочные цвета, высокая чёткость, отлично подходит как для работы, так и для развлечений моих в свободное время
Понравился этот макбук. Внешний вид как всегда великолепный, ноутбук легкий и компактный, а так же с приятным цветоп корпуса. Экран ъпросто шикарний, качество изображения великолепное а так же у него высокая яркость. Производительности хватает на все рабочие задачи, такие как фотошоп или давинчи резалв.
Топ 1 ноут для путешествий, хоть далеко хоть близко. Работает быстро, удобно управляется и без мышки тачпадом. Автономности хватает на несколько дней в активном режиме. Тонкий лептоп, крышка открывается одной рукой. Новый чип стал еще быстрее. Операционка для новичков покажется странной и не удобной, но со временем я тоже понял что это круто защищенная и удобная система
Какого года данный ноутбук? И в какие года он выпускался? Это новый, не восстановленый?
Добрий день, Дмитро! Це новий, не відновлений ноутбук
Крышка открывается одним пальцем? Какое максимальное разрешение поддерживает ноутбук?
Доброго дня, Ярославе! Кришку ноутбуку можна відкрити однією рукою або одним пальцем. Максимальне розширення дисплею 2560х1664.
Какова емкость батареи и ее реальное время автономной работы?
Добрий день, Ярославе! Місткість акумулятора - 52,6 Вт*г. MacBook Air з M2 забезпечує до 18 годин автономної роботи при перегляді відео і до 15 годин веб-серфінгу, що ідеально підходить для роботи протягом усього дня без підзарядки.
Чи є підтримка швидкої зарядки в цьому MacBook?
Добрий день, Валерію! Так, пристрій підтримує швидку зарядку за допомогою адаптера потужністю 67 Вт (продається окремо), що дозволяє зарядити пристрій до 50% приблизно за 30 хвилин.
Опис
Це легко. Це сильно. Це M2
Надзвичайно швидкий MacBook Air із чипом M2 — це неймовірно компактний ноутбук, що відмінно впорається з робочими завданнями й іграми.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



