- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.00K)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.00K)
661302
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.008)660006
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00B)661306
Ноутбук ACER Nitro V 16 ANV16-42 (NH.U1FEU.003)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-12650H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Acer TrueHarmony |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,83 |
| Артикул | NX.KN4EU.00K |
| Штрихкод | 4711121911729 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer з Intel Core i7 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Готовий до будь-якого завдання
Яким би не було завдання, ви все виконаєте за допомогою повнофункціонального Acer Aspire 5. Пристрій працює на базі процесорів Intel Core для точної роботи в багатозадачному режимі.

Плавний оператор
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера, клавіатура із забором повітря та алюмінієва кришка.

Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із найновішими процесорами Intel Core для кращої продуктивності. А завдяки вбудованій пам’яті та твердотільному диску M.2 ваш Aspire 5 справиться з усім.

Співпрацюйте з упевненістю
Насолоджуйтеся чітким зображенням і звуком під час відеовикликів за допомогою Acer PurifiedView і двох цифрових мікрофонів з Acer PurifiedVoice. Інтелектуальні рішення на базі ШІ, щоб ви могли співпрацювати з упевненістю.
- Автоматичне кадрування — Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви будете на першому плані та по центру й отримаєте більш захоплюючий, природний досвід.
- Вдосконалене розмивання тла — Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше. Завдяки вдосконаленому розмиванню тла можна не відволікатися.
- Корекція погляду — Завдяки корекції погляду за підтримки ШІ автоматично налаштовуйте кут зору та підтримуйте критично необхідний зоровий контакт із найважливішими з’єднаннями.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







