Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One R7-350 AI (C31F6EA)

Моноблок 27" HP All-in-One R7-350 AI (C31F6EA)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One R7-350 AI (C31F6EA)
Код товару:
675564Код скопійовано
Товар закінчився
66 879 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше


Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
В наявності схожі товари
529463
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v06)Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v06)
36 831₴
36 081₴
Показати ще
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (B6YM2ET) 34 215 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 2000 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | AMD SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.4 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки |
| Основний колір | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вага, кг | 6,72 |
| Загальна висота виробу, мм | 516,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 52x18x72 |
| Вага в упаковці, кг | 11,3 |
| Артикул | C31F6EA |
| Штрихкод | 199485417547 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Великі моноблоки |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Ефективність на основі штучного інтелекту для підвищення продуктивності
Встигайте більше й працюйте швидше завдяки інтуїтивно зрозумілим інструментам ШІ та процесорам AMD Ryzen серії AI.

Яскравий дисплей, ефект занурення
Насолоджуйтеся чітким зображенням для роботи чи гри завдяки великому дисплею з тонкими рамками та інтегрованій графічній карті AMD Radeon.

Підключайтеся та співпрацюйте на власних умовах
Покращуйте якість кожного дзвінка за допомогою ефектів Windows Studio, функції видалення шуму на основі ШІ та висувної камери з можливістю регулювання кута нахилу.


ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Моноблок 27" HP All-in-One R7-350 AI (C31F6EA)


Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення