- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark III+CF64+Reader (3829C013)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark III+CF64+Reader (3829C013)
295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)581311
Фотоапарат CANON EOS 2000D 18-55 IS II + EF 50 mm f/1.8 STM (2728C008EF50)581334
Фотоапарат CANON EOS 4000D 18-55 DC III + EF 50 mm f/1.8 STM (3011C004EF50)Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат CANON EOS R6 Body (4082C044) 103 299 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS 1DX Mark III |
| Модельний ряд | EOS |
| Тип фотокамери | Дзеркальна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Тип кріплення об'єктива | Canon EF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 21,4 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC X |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 100-102400 |
| Максимальний розмір знімка | 5472x3648 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K RAW (5496x2904) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 23,98, 24, 25, 29,97, 50, 59,94 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 16 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Витримка | 30 - 1/8000 |
| Діагональ екрана | 3.2" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI mini, RJ-45, USB, Зовнішній мікрофон, Роз'єм для навушників, Роз'єм перемикача N3 |
| Типи карт пам'яті | CFexpress 1.0 тип B |
| Живлення | LP-E19, LP-E4N |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | AI Focus, Dual Pixel CMOS AF, Авто, Покадровий автофокус, Ручне фокусування |
| Кількість точок фокусування | 191, Залежить від об'єктива |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Оптичний (пентапризма) |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,76x |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Підключення зовнішнього спалаху |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 158х167,6х82,6 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | AVC, MP4, RAW |
| Формат файлів | DPOF, HEIF, JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | CFexpress Card, Reader |
| Країна-виробник | Японія |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x24x20 |
| Вага в упаковці, кг | 3,02 |
| Артикул | 3829C013 |
| Штрихкод | 8714574665306 |
| Додатково | Дзеркальний фотоапарат Canon , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Фотоапарати canon full frame |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продажі фотоапарата CANON EOS 1DX Mark III почалися напередодні олімпіади в Токіо, з якої вийшла заминка. Однак репортажна камера потрібна не тільки для відстеження спортивних подій:з її допомогою можна отримати високоякісні знімки і відео живої природи. Також модель Mark III підходить для студійної роботи. Загалом, компанія Canon порадувала зеркалкой досить універсальною і увібрала в себе останні новації в сфері конструювання фотоінструментом.

Корпус і ергономіка
Корпус топового фотоапарата відлитий з магнієвого сплаву. Основні вузли герметичні завдяки спеціальним вставкам, що захищає від пилу і вологи. У конструкцію закладено зручність керування при горизонтальному і вертикальному хваті. Деякі керуючі кнопки продубльовані для максимально комфортної зйомки.

Ключові інновації фотоапарата
- Сглаживающий фільтр зводить до мінімуму ризик муару.
- Потужний чіп DigicX втричі швидше попередника.
- Скорострільність до 20 кадрів/с забезпечує комфортну зйомку стрімко пересуваються об'єктів.
- Затвор розрахований на 500 тис. Спрацьовувань.
- Розширений діапазон ISO.
- Запис відео 5,5K RAW.
- Два гнізда для карток Cfexpress, що підтримують швидкість запису в діапазоні 1-1,7 Гб/с.
- Зарядки для акумулятора вистачає майже на 3000 кадрів.

Інтерфейси
За кількістю інтерфейсів фотоапарат можна порівняти з ноутбуком. Роз'єми для підключення кабелів скомпоновані з правого боку, всі вони закриваються гумовими заглушками. Апарат може «спілкуватися» з іншими пристроями по Usb, HDMI, кручений парі. Є роз'єм для навушників. Бездротові інтерфейси:Wi-Fi, блютуз.

Додаткові переваги моделі
- Відмінна деталізація зображень.
- Делікатність кольору.
- Відсутність необхідності в додатковій корекції квітів.
- Якісна зйомка на свіжому повітрі при будь-якій погоді.
- Широкий спектр напівтонів.
- Високошвидкісна серійна зйомка.
Також варто відзначити наявність в комплекті зарядного пристрою на 2 акумулятора. Професіонали можуть встановлювати найбільш підходящі об'єктиви, підлаштовуючись під особливості конкретної фотосесії.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











