- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS R8 + RF 24-50 f/4.5-6.3 IS STM (5803C016)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3
- Опис
- Наявність в магазинах 4
- Порівняння
- Аксесуари 3
- Фото
Фотоапарат CANON EOS R8 + RF 24-50 f/4.5-6.3 IS STM (5803C016)
















Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS R8 |
| Модельний ряд | EOS |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Canon RF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 35,9x23,9 мм |
| Кількість мегапікселів | 24,2 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC X |
| Світлосила | f/4.5 - 6.3 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-102400 |
| Максимальний розмір знімка | 6000 x 4000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 0,11x |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 30 - 1/16000, 30-1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | Log 3 |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD, UHS-II |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | LP-E17 |
| Знімків на заряді, шт | 370 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Автоматичний, Ручне фокусування |
| Кількість точок фокусування | 1053 |
| Фокусна відстань, мм | 24-50 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0,3 м, 0,35 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | OLED, Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,7X |
Фізичні характеристики
| Пило-, волого-, ударозахист | Пило- і вологозахист |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 132,5 х86, 1х70 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4 |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | RF 24-50 f/4.5-6.3 IS STM |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Зарядний пристрій, Захисна кришка для байонета, Кабель живлення, Кришка об'єктива, Об'єктив, Ремінець, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 15x20x29 |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Артикул | 5803C016 |
| Штрихкод | 8714574673066 |
| Додатково | Водонепроникні фотоапарати , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Знижки на фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Есть ли в этой модели матричная стабилизация изображения? И хватит ли объектива 24-50 мм для красивого размытия фона при съемке портретов?
Доброго дня, Романе. В R8 немає матричної стабілізації, проте об'єктив 24-50мм має вбудований оптичний стабілізатор. Для портретів він дає гарне розмиття.
Чи підтримує ця камера розпізнавання очей тварин та автомобілів у режимі автосфокусу? Чи вона фокусується лише на обличчях людей?
Доброго дня, Богдане. Так, ця модель має просунутий інтелект, який миттєво розпізнає очі тварин, птахів, а також транспортні засоби (машини, потяги, літаки). Це одна з найкращих систем автофокусу в своєму класі.
Як довго тримає акумулятор при зйомці 4K відео? Чи є в комплекті перехідник на старі об'єктиви EF, чи його треба купувати окремо?
Доброго дня, Катерино. Акумулятора вистачає приблизно на 30–50 хв безперервного 4K. Перехідник у комплект не входить, його можна придбати окремо. Радимо також взяти запасну батарею або павербанк із Power Delivery.
Опис
Canon EOS R8
Перейдіть на новий рівень повнокадрової фото- та відеозйомки та втільте в життя свої творчі ідеї.Розкрийте свій творчий потенціал у повнокадровому форматі. Привабливіший ефект боке, ширший кут огляду та якість зображення, яка не залишить вас байдужим навіть під час зйомки за слабкого освітлення.

Також повнокадрове відео
Переваги повнокадрової зйомки також поширюються на відео, дозволяючи досягати вражаючих кінематографічних результатів.

Інтелектуальне автофокусування
Фото- й відеозйомка: зберігайте точне фокусування на об’єктах, коли вони рухаються в кадрі.

Переваги повнокадрової зйомки
Насолоджуйтеся ширшим динамічним діапазоном, зниженим рівнем цифрового шуму та кришталево чіткими деталями — перевагами повнокадрової камери EOS R8.
Менша глибина різкості
Ідеально для виразних портретів. Більший сенсор забезпечує меншу глибину різкості та ширший динамічний діапазон. Виділіть свій об’єкт зйомки на гладкому розфокусованому фоні за допомогою красивого боке. Закарбовуйте світлі та затінені ділянки з більшою деталізацією.

Ширший кут
Змініть свій погляд на пейзаж і наблизьтесь до об’єкта зйомки для створення захоплюючих документальних знімків.
Повнокадрові камери, такі як EOS R8, чудово підходять для зйомки атмосферних фото за умов недостатнього освітлення.

ГЛИБИНА РІЗКОСТІ ПОВНОКАДРОВОГО ОБ’ЄКТИВА
Порівняйте розмиття фону на EOS R8 з розмиттям на камері APS-C. Надзвичайно різкі об’єкти краще виділяються на гладкому й розмитому фоні.

КУТ ОГЛЯДУ ПОВНОКАДРОВОГО ОБ’ЄКТИВА
Подивіться, як об’єктив 15-мм виглядає на повнокадровій моделі EOS R8 у порівнянні з камерою EOS з меншим датчиком APS-C. Будь-яка фокусна відстань дає в 1,6 рази ширший кут.

ВІДКРИЙТЕ В СОБІ РЕЖИСЕРА
Завдяки надлишковій дискретизації даних із сенсором 6K камера EOS R8 створює високоякісні відеоматеріали у форматі 4K із частотою кадрів до 60 кадр/с1. Якщо ви лише починаєте свою подорож світом відеозйомки, вам сподобається те, як просто камера дозволяє експериментувати з різними варіантами частоти кадрів і роздільної здатності. Ставши досвідченим режисером, ви оціните її розширені функції.
Професійна корекція кольорів
Низькоконтрастний колірний профіль Canon Log 3 для моделі EOS R8 розширить ваші можливості під час колірної корекції. Завдяки широкому динамічному діапазону він зберігає деталі яскравих зон і темних тіней.
Нюанси повільного відтворення
Додайте руху відчуттів та емоцій, знімаючи з роздільною здатністю до 180 кадр/с у форматі Full HD2. При перегляді зі звичайною швидкістю відтворення об’єкти відображаються в режимі сповільненого руху, що заворожує та розкриває приховані деталі.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І КОМПАКТНІСТЬ
EOS R8 — наша найлегша повнокадрова бездзеркальна камера, яка важить лише 461 г.Насолоджуйтеся перевагами повнокадрової зйомки, де б ви не знімали — від виразних моментів на вулицях до пейзажів і пригод у віддалених місцях.
Інтелектуальна система автофокусування, яка знає, що ви знімаєте
Камеру EOS R8 запрограмовано з використанням найсучаснішого алгоритму машинного навчання, який дозволяє відстежувати рухомі об’єкти, коли вони переміщуються в кадрі.
ПРОСТЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Вбудовані модулі Wi-Fi і Bluetooth забезпечують підключення EOS R8 до інтелектуальних пристроїв, мереж Wi-Fi і ноутбуків. Діліться фотографіями та відео з підписниками й друзями, а також керуйте камерою дистанційно.
































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення