- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS RP + RF 24-105 f/4.0-7.1 IS STM (3380C154)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/2
- Опис
- Наявність в магазинах 7
- Порівняння
- Аксесуари 3
- Фото
Фотоапарат CANON EOS RP + RF 24-105 f/4.0-7.1 IS STM (3380C154)
Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS RP |
| Модельний ряд | RP |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Canon RF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 35,9х24,0 |
| Кількість мегапікселів | 26,2 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | f/4.0 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 40000 |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160), Full HD (1920x1080) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 4K - 29,97; 25 кадрів/сек, HD - 120 кадр/сек |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 5 |
| Оптичне збільшення | 4.3 Х |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 30-1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | USB, miniHDMI |
| Типи карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | LP-E17 |
| Знімків на заряді, шт | 250 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Dual Pixel CMOS AF, Ручне |
| Фокусна відстань, мм | 24-105 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4.5 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,7X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Пило- і вологозахист |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 85х132,5х70 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MPEG-4 AVC (H.264) |
| Формат файлів | DPOF, JPEG, MPEG-4, RAW, Raw (Canon CR2, 14-bit) |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | RF 24-105 f/4.0-7.1 IS STM |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер для ремінця, Акумулятор, Заглушка для камери, Захисна кришка, Кабель живлення, Кришка об'єктива, Ремінець, Керівництво по експлуатації, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x22x18 |
| Вага в упаковці, кг | 1,85 |
| Артикул | 3380C154 |
| Штрихкод | 8714574665498 |
| Додатково | Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Водонепроникні фотоапарати , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Знижки на фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Самый доступный полный кадр. Но всё-таки полный кадр, а потому очень круто снимает на высоких исо, отлично передаёт перспективу, позволяя оптике раскрыться по полной. Удобный. Беззеркалка, а потому нет фронт беков, что здорово, и сразу видишь что получишь в результате. Однозначно р екомендую.
Отзыв на Canon EOS RP с объективом Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM 🎉📸 Недавно приобрёл Canon EOS RP с объективом RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM, и это, без сомнения, одно из лучших вложений для увлечённого фотографа и любителя видеосъёмки! Плюсы: 1. Компактность и лёгкость: Камера удобно лежит в руке, несмотря на то, что это полноценная полнокадровая модель. Вес камеры и объектива позволяет брать её с собой в любые поездки. ✈️🌄 2. Качество изображения: Полнокадровая матрица обеспечивает потрясающую детализацию и цветопередачу. Даже в условиях слабого освещения фотографии остаются чёткими и яркими. 🌌🌟 3. Объектив RF 24-105mm: • Отличный универсальный объектив для съёмки как пейзажей, так и портретов. • Встроенный стабилизатор (IS) помогает избежать смазанности при съёмке с рук. 🙌 • Диафрагма f/4-7.1 — вполне достаточна для большинства условий. 4. Удобство работы: • Сенсорный экран поворотный — удобно для видеосъёмки и селфи. 🎥 • Эргономика продумана до мелочей: все кнопки и колёса под рукой. 5.Поддержка современных технологий: • Wi-Fi и Bluetooth позволяют мгновенно передавать снимки на телефон или управлять камерой дистанционно. 📲 6. Цена: EOS RP — одна из самых доступных полнокадровых камер на рынке. В сочетании с RF 24-105mm это идеальный комплект для начинающих и продвинутых пользователей. 💰 Для себя минусов не нашёл, разве что диафрагма объектива f/7.1 на длинном конце может ограничивать возможности в условиях слабого освещения, но это легко компенсируется отличной чувствительностью ISO у камеры. Резюмирую: Canon EOS RP с объективом RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM — это идеальный выбор для тех, кто хочет перейти на полнокадровую систему без лишних затрат. Камера отлично подойдёт для путешествий, портретной и пейзажной съёмки, а также для любительской видеосъёмки. Если вы ищете универсальный комплект с отличным качеством изображения, эта связка точно для вас! 🔥🎯 Рекомендую на 100%! 😊
Самий доступний бюджетний повний кадр👍
Брав на подарунок, іменинник у захваті, майбуть найкращий варіант зараз по ціна\якість
Добрий день. Чи підійде даний фотоапарат та обʼєктив для фото в стоматології? Тобто для якісних кадрів на близькій відстані. Чи який був би кращий саме для цього? Дякую
Добрий день, Соломія! Загалом цей комплект чудово підійде для Ваших задач
А є авто фокус?
Добрий день, Ілля. Так, є.
Опис
Canon EOS RP
Компактна, легка і проста в управлінні повнокадрова беззеркальная камера для творчих особистостей, які завжди в русі.
Сила творчості і сучасні технології
Canon EOS RP – це повнокадрова беззеркальная камера в компактному і легкому корпусі EOS R, яка відкриває перед вами безмежні творчі можливості і дозволяє створювати фотографії нового рівня.

Доступна кожному
Подивіться, які результати з Canon EOS RP демонструють любителі фотографії, і дізнайтеся, як вони використовують переваги полнокадровой беззеркальной системи з об'єктивами EF і EF-S дає змогу отримувати зображення з високим рівнем деталізації і глибини .
Компактний корпус зі зручним кріпленням об'єктива
Canon EOS RP – це практична беззеркальная повнокадрова камера з неймовірним творчим потенціалом, який забезпечується за рахунок об'єктивів RF нового покоління. Великий діаметр, швидкий час відгуку і короткий задній відрізок кріплення RF стануть ідеальною відправною точкою у вашій роботі з полнокадровой системою майбутнього.
Новий стандарт полнокадровой зйомки
26.2-мегапіксельний датчик зображення CMOS, встановлений в камері Canon EOS RP, дає можливість знімати при слабкому освітленні, а процесор DIGIC 8 і вбудована функція DLO дозволяють витрачати менше часу на постобработку зображень .
Canon RF 24-105 mm f/4.0-7.1 IS STM
Зберігайте найкращі моменти кожного дня з універсальним об'єктивом, який відкриє вам двері в приголомшливий світ полнокадровой беззеркальной системи Canon EOS RP.

Новий рівень створення зображень
Повнокадрову якість, оптичний стабілізатор зображення з ефектом, еквівалентним 5 сходами витримки, швидка і плавна автофокусування, а також кільце керування фокусуванням і об'єктивом для зручного налаштування параметрів зйомки.
Універсальне повнокадрову якість зображення
Не пропустіть жодної деталі історії: приголомшливі перспективи, дрібні об'єкти, виразні портрети і природні моменти повсякденного життя. Знімайте об'єкти на відстані від 13 см в макрорежимі 0,5 x з фокусуванням по центру, а також знімайте з рук завдяки оптичної стабілізації зображення з ефектом, еквівалентним 5 ступеням витримки.

Відмінні фотографії та відео
Відстежуйте об'єкти і користуйтеся плавної, природною фокусуванням при відеозйомці, яка стала можливою завдяки безшумному мотору STM, який робить цей об'єктив ідеальним рішенням для створення приголомшливих фотографій і відео.

Ідеальний об'єктив для повсякденної зйомки
Один об'єктив – багато можливостей. Завдяки легкому і компактному корпусу, який важить всього 395 г, цей практичний об'єктив підходить для початку подорожі в світ полнокадровой беззеркальной фотографії.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










