- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON PowerShot G7 X Mark III Silver (3638C013)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 3
- Фото
Фотоапарат CANON PowerShot G7 X Mark III Silver (3638C013)



























295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)581334
Фотоапарат CANON EOS 4000D 18-55 DC III + EF 50 mm f/1.8 STM (3011C004EF50)581311
Фотоапарат CANON EOS 2000D 18-55 IS II + EF 50 mm f/1.8 STM (2728C008EF50)Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат CANON EOS R6 Body (4082C044) 103 299 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | PowerShot G7 X Mark III |
| Модельний ряд | PowerShot G |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 1 '' (13,2x8,8 мм) |
| Кількість мегапікселів | 20 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | f/1.8 - 2.8 |
| Світлочутливість (ISO) | 125 – 12800 |
| Максимальний розмір знімка | 5472 X 3648 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 120, 30, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 4.2 X |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 1 - 1/2000 |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI, USB Type-C, Вхід для мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | NB-13L |
| Знімків на заряді, шт | 265 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне |
| Кількість точок фокусування | 31 |
| Фокусна відстань, мм | 8,8-36,8 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0,05 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 61х105х41 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4, MPEG-4 AVC (H.264) |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Вбудований |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумуляторна батарея, Инструкция по эксплуатации, Кабель живлення, Ремінець, Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x15x16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,71 |
| Артикул | 3638C013 |
| Штрихкод | 8714574659145 |
| Додатково | Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Фотоапарати canon з Wi-Fi |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Найкраща камера для блогера!
Опис
CANON POWERSHOT G7 X MARK III
Камера PowerShot G7 X Mark III – це компактний пристрій, оснащений датчиком типу 1.0, яке дозволить вам створювати відео 4K і фотографії 20,1 МП навіть під час поїздок. Ідеально для блогерів, відеоблогеров і тих, хто публікує свій контент.

Творчість без відриву від мережі
Створюйте контент, який перевершить ваші очікування, коли ви відчуєте різницю між цією камерою і смартфоном. Приголомшливі відео в форматі 4K, чудові фотографії з дозволом 20,1 МП і високошвидкісна зйомка, яка дозволяє не втратити жодного моменту.

MikeVisuals: відеоблог про острів Скай
Подивіться, як Майк Грей за допомогою PowerShot G7 X Mark III записував свій відеоблог про подорожі

Захоплюючі відео, які сподобаються вашій аудиторії
вражаючі глядачів чіткістю 4K і високою частотою до 120 кадрів/с. Підключення до мікрофона дозволяє записувати кристально чистий звук, а підключення до смартфону спрощує процедуру публікації.

Створюйте контент так, як вам подобається
Камера PowerShot G7 X Mark III дозволить вам легко розкрити свій творчий потенціал. Створюйте портрети, робіть панорами і Селфі, а також фотографуйте їжу – датчик зображення 20,1 МП впорається з будь-якими завданнями.
Виділяйтеся
Залучіть увагу аудиторії завдяки малій глибині різкості, яка дозволяє зробити акцент на основному об'єкті зйомки. Навіть створені при слабкому освітленні відео і фотографії виглядають приголомшливо і відрізняються високою деталізацією.
Швидкість і зручність використання
Зручний сенсорний екран можна повернути так, щоб з легкістю створювати Селфі і записувати відеоблог. Налаштуйте параметри камери так, як зручно вам, за допомогою призначаються елементів керування.
Стабільне підключення через Bluetooth®
Створіть із PowerShot G7 X Mark III зі смартфоном або планшетом, щоб спростити публікацію файлів в соцмережах. Використовуйте додаток Canon Camera Connect для дистанційної фото- і відеозйомки.
Технологія, яка дає вам перевагу
Швидкий процесор DIGIC 8 дозволяє створювати фотографії зі швидкістю до 30 кадрів/с – навіть при зйомці в форматі RAW, який забезпечує максимальну гнучкість при постобробці.





















































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення