- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer P1358i (MR.JYG11.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Проєктор Acer P1358i (MR.JYG11.001)
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001) 24 618 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для презентацій, Для шкіл та ВНЗ |
| Джерело світла | Лампа |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 30" |
| Максимальна діагональ зображення | 315" |
| Проекційне відношення | 1.18-1.54:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 5000 |
| Контрастність,: 1 | 20000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10, 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1.3 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| HDMI, шт | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x RCA, 1 x RS-232, 1 x USB Type-A, 1 x VGA, 2 x HDMI, 2 x Mini Jack 3,5 мм |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 5000/10000/15000 |
| Споживана потужність, Вт | 290 |
| Час роботи в активному режимі | 5000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 27 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 113,7х313х236 |
| Вага, кг | 2,8 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка AAA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Модуль бездротової мережі UWA5, Проектор, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x17x40 |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Артикул | MR.JYG11.001 |
| Штрихкод | 4711474478580 |
| Додатково | Проектори з HDMI |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Яскравість
Насолоджуйтесь кришталево чіткими, яскравими зображеннями на відстані при денному світлі або в середніх і великих приміщеннях.

Роздільна здатність WUXGA
Найвища якість зображення з приголомшливою чіткістю завдяки роздільній здатності WUXGA.

Коефіцієнт масштабування
Максимізуйте простір за допомогою коефіцієнта масштабування, який ідеально підходить для середніх конференц-залів.

Бездротова проєкція
Позбавтеся від безладу дротів за допомогою простих опцій бездротової проєкції та бездротового адаптера.

Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь стабільними, природними кольорами завдяки технології ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB, щоб запобігти вицвітанню кольорів.

Acer BlueLightShield
Захистіть свої очі від зайвого навантаження за допомогою технології Acer BlueLightShield.

Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Знайти правильний кут для презентації стало простіше завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, яка виправляє вертикальні спотворення.


















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







