- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор ACER AOpen QH31s Blue (MR.JYQ11.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 2
- Фото
Проєктор ACER AOpen QH31s Blue (MR.JYQ11.003)
723060
Проєктор короткофокусний Acer S1387n (MR.JYX11.001)Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1557 (MR.JZ011.001) 34 370 ₴
Проєктор Acer P1257 (MR.JYY11.001) 22 724 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для домашнього кіно, Портативний |
| Джерело світла | LED |
| Тип матриці екрана | LCD |
| Максимальна роздільна здатність | HD (1280х720) |
| Мінімальна діагональ зображення | 35" |
| Максимальна діагональ зображення | 120" |
| Проекційне відношення | 1.36:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 150 |
| Контрастність,: 1 | 1000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | Фіксоване |
| Фокусування | Автоматичний |
| Операційна система | Android TV |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x HDMI, 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x USB Type-A |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 30000 |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Час роботи в активному режимі | 30000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 35 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Синій |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 160х115х95 |
| Вага, кг | 0,66 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Проектор, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 19x17x12 |
| Вага в упаковці, кг | 1,08 |
| Артикул | MR.JYQ11.003 |
| Штрихкод | 4711474619075 |
| Додатково | Проектор Acer для домашнього кінотеатру , Портативні проектори Acer , Проектори з HDMI |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Проєктор AOPEN Fire Legend QH31s спрощує перегляд у дорозі завдяки бездротовому проєктуванню, інтелектуальним функціям потокової передачі та зображенню у форматі HD, а також компактній конструкції, яку можна використовувати будь-де і будь-коли.

Інтелектуальний проєктор
Інтелектуальний проєктор дає змогу насолоджуватися улюбленим контентом з безлічі потокових платформ, таких як YouTube, Netflix та інших.

Роздільна здатність HD
Цей проєктор забезпечує високу якість зображення з чіткою роздільною здатністю HD. 100-дюймове зображення з роздільною здатністю HD виглядає справжнім і живим.

Яскравість 5500 LED люменів
Насолоджуйтеся яскравим, насиченим зображенням у будь-якій кімнаті. Завдяки яскравості до 5500 LED люменів (150 ANSI люменів), ваші улюблені шоу та фільми будуть чіткими навіть у добре освітлених приміщеннях.

Автофокусування
Отримуйте чіткі зображення за лічені секунди. Заощаджуйте час на налаштування та регулювання, щоб швидко отримувати чіткі зображення за допомогою функції автофокусування.

Проєкція під будь-яким кутом
Легко беріть проєктор із собою куди завгодно. Ексклюзивна конструкція економить простір, а також забезпечує повністю гнучке поворотне проєктування на 360 градусів під будь-яким кутом.

Компактний і портативний форм-фактор
Діліться ідеями, де б ви не були, за допомогою цього компактного, ультрапортативного проєктора. Обговорюйте концепції, відтворюйте відео та мотивуйте інших, перебуваючи в дорозі.

Бездротове проєктування
Позбудьтеся безладу дротів завдяки зручним функціям бездротового проєктування.

Відтворення мультимедіа
Легко діліться фотографіями та документами з персонального USB-накопичувача за допомогою проєкції без ПК.

Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Знайти правильний кут для презентації стало простіше завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










