- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор AOpen QH31s (MR.JYQ11.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Аксесуари 6
- Фото
Проєктор AOpen QH31s (MR.JYQ11.001)












Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001) 24 528 ₴
Проєктор Acer P1557 (MR.JZ011.001) 34 370 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для домашнього кіно |
| Джерело світла | LED |
| Тип матриці екрана | LCD |
| Максимальна роздільна здатність | Full HD (1920x1080) |
| Мінімальна діагональ зображення | 35" |
| Максимальна діагональ зображення | 120" |
| Проекційне відношення | 1.36:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 150 |
| Контрастність,: 1 | 1000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Фокусування | Автоматичний |
| Операційна система | Android TV |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x HDMI, 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x USB Type-A |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 30000 |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Час роботи в активному режимі | 30000 годин |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Рожевий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 160х95х115 |
| Вага, кг | 0,66 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель HDMI, Проектор, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 19x12x18 |
| Вага в упаковці, кг | 1,11 |
| Артикул | MR.JYQ11.001 |
| Штрихкод | 4711474619051 |
| Додатково | Проектор Acer для домашнього кінотеатру , Проектори з HDMI , Недорогі проєктори, Проєктори з USB |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Розумний проєктор
За допомогою інтелектуального проєктора насолоджуйтеся улюбленими медіафайлами з безлічі потокових та аудіоплатформ, таких як YouTube, Netflix тощо.

Автофокусування
Отримуйте миттєво чіткі зображення в одну мить. Заощаджуйте час на налаштування та регулювання кілець фокусування, щоб швидко отримувати чіткі зображення за допомогою функції автофокусування.Отримуйте миттєво чіткі зображення в одну мить. Заощаджуйте час на налаштування та регулювання кілець фокусування, щоб швидко отримувати чіткі зображення за допомогою функції автофокусування.

Проєктування під будь-яким кутом без підставки
Легко беріть проєктор із собою куди завгодно. Ексклюзивна конструкція економить простір, а також забезпечує повністю гнучке поворотне проєктування на 360 градусів під будь-яким кутом, навіть без підставки.

Компактний і портативний форм-фактор
Діліться ідеями, де б ви не були, за допомогою цього компактного, ультрапортативного проєктора. Обговорюйте концепції, відтворюйте відео та мотивуйте інших, перебуваючи в дорозі.

Бездротове проєктування
Позбудьтеся безладу дротів завдяки зручним функціям бездротового проєктування.

Відтворення мультимедійних даних
Легко діліться фотографіями та документами з персонального USB-накопичувача за допомогою проєкції без ПК.

Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, яка виправляє вертикальні спотворення.


























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення