Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рос
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001)

Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Фото
Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001)
Код товару:
685364Код скопійовано
Товар закінчився
24 472 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 36 мес. Детальніше
В наявності схожі товари
Показати ще
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Проєктор Acer X1128 (MR.JXE11.001) 18 418 ₴
Проєктор Acer P1557 (MR.JZ011.001) 34 802 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1358i (MR.JYG11.001) 24 888 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для презентацій, Для шкіл та ВНЗ |
| Джерело світла | Лампа |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 26" |
| Максимальна діагональ зображення | 266" |
| Проекційне відношення | 1.49-1.93:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 4800 |
| Контрастність,: 1 | 20000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1.3 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| HDMI, шт | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x RCA, 1 x RS-232, 1 x USB Type-A, 1 x VGA, 2 x HDMI, 2 x Mini Jack 3,5 мм |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 5000/10000/15000 |
| Споживана потужність, Вт | 290 |
| Час роботи в активному режимі | 5000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 27 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 113,7х313х236 |
| Вага, кг | 2,8 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка AAA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Кришка об'єктива, Модуль бездротової мережі UWA5, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x17x40 |
| Вага в упаковці, кг | 4,45 |
| Артикул | MR.JYF11.001 |
| Штрихкод | 4711474478535 |
| Додатково | Проектор з HDMI |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Чітка проєкція
Чітко передавайте дані. Дисплей забезпечує чітку проекцію та достовірно відображає вашу презентацію.

Комфортна проєкція
Ексклюзивна технологія Acer BlueLightShield у поєднанні з високою яскравістю забезпечує комфортний і яскравий вигляд.

Бездротова проєкція
Перемикання між пристроями ніколи не було таким простим завдяки бездротовій проекції.

Економія часу
Економте час завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, щоб ви могли зосередитися на важливих речах.


ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Проєктор Acer P1258i (MR.JYF11.001)














Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






