- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer HL6820G (MR.JYN11.005)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Проєктор Acer HL6820G (MR.JYN11.005)
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для домашнього кіно |
| Джерело світла | Лазер |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна діагональ зображення | 46" |
| Максимальна діагональ зображення | 300" |
| Яскравість, ANSI Lm | 4000 |
| Контрастність,: 1 | 3500000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10, 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1,3 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | З підтримкою HDR, Широкоформатний |
Інтерфейси
| HDMI, шт | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x RS-232, 2 x HDMI |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000/30000 |
| Споживана потужність, Вт | 195 |
| Час роботи в активному режимі | 20000 годин |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Вага, кг | 3,3 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка AAA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Проектор, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x16x43 |
| Вага в упаковці, кг | 4,6 |
| Артикул | MR.JYN11.005 |
| Додатково | Проектор Acer для домашнього кінотеатру , Проектори з HDMI |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ековідповідальна проєкція з використанням перероблених матеріалів
Зробіть крок до більш ековідповідального майбутнього завдяки проєкторам, виготовленим із перероблених матеріалів, які забезпечують дивовижну проєкцію із меншим впливом на навколишнє середовище.

Висока ефективність, низькі витрати
Енергоефективні проєктори Acer Vero розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний термін служби до необхідності заміни - це дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування та зменшити рахунок за електроенергію шляхом зменшення сукупних витрат протягом усього терміну служби вашого пристрою.

Безперервна проєкція 24/7
Проєктори Acer Vero є не лише більш ековідповідальним вибором для проєкції контенту, а й можуть використовуватися постійно з дня у день без перерви.

Удосконалена технологія проєктування
Проєктори Acer Vero обладнано найновішими технологіями для забезпечення незрівнянної ефективності незалежно від навколишнього середовища.










- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



