- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- LG
- Пральна машина LG F2Y5FS0W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Відео 1
- Фото
Пральна машина LG F2Y5FS0W

















Схожі товари
Пральні машини LG
Пральна машина LG F2Y2HS5WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS0W 23 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS6W 24 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS3W 26 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG0W 26 999 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES6W 27 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG6J 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES0W 28 499 ₴
Пральна машина LG F4Y7ES5P 30 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2NS3WE 15 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2WS6JE 17 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS3WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS6WE 19 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS5JE 20 499 ₴
Пральна машина LG F4Y2VSGWE 21 999 ₴
Пральна машина LG F4Y2VS5JE 21 999 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина LG F2Y5FS5J 26 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS6W 24 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | F2Y5FS0W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привод | Прямий |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Споживання електроенергії, кВт/год | 0,438 |
| Споживання води за цикл | 50 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль піноутворення, Система самодіагностики, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| SMART керування | Управління через смартфон LG ThinQ |
| Технологія | AI DD, Inverter Direct Drive, LG ThinQ |
| Кількість програм | 12 |
| Основні програми | Автоматичний, Швидке прання, Делікатне прання, Повсякденна прання, Полоскання + віджим, Прання з парою, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Змішане прання, Спортивний одяг, Прання пухових виробів, Бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 95, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Від перепадів напруги |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження, кг | 9 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 71 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1200 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х60х53,5 |
| Вага, кг | 59 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 87x63x56 |
| Вага в упаковці, кг | 60,5 |
| Артикул | F2Y5FS0W |
| Додатково | Пральні машини 1200 оборотів , Пральні машини із завантаженням на 9 кг , Пральні машини LG з фронтальним завантаженням , Пральні машини із великим завантаженням , Пральні машини з інверторним двигуном та прямим приводом, Інверторні пральні машини LG, Пральні машини LG з парою, Пральні машини LG з прямим приводом, Пральні машини LG AI DD, Пральні машини зі Smart функціями, Пральна машина LG на 9 кг |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Під час віджиму корпус стоїть рівно, не намагається кудись поїхати або стрибати по кахлю. Люк відкривається широко, завантажувати постільну білизну легко. Якість прання влаштовує, залишки порошку вимиваються з лотка повністю, не залишаючи слизу чи грудок. Дизайн лаконічний, ніяких зайвих деталей чи дивних кольорових вставок
Машинка вместительная, иногда собрать полные 9 кг еще та задачка, сушки нет, но в теплове время хватает отжима, почти без воды вынимаю. Быстрая стирка, обычная стирка, много режимов, для разного белья
Отличная стиральная машина. Много функций за свою цену и очень тихая
Працює дуже тихо та ефективно - добре випирає щоденний одяг і ковдри, великий барабан на до 9 кг. Особливо подобається інтелектуальна технологія AI Wash, яка автоматично підбирає режим під тканину, і функція швидкого прання TurboWash, яка економить час. Єдиний мінус - інколи складно підібрати оптимальні програми для специфічних тканин, але в цілому машинка супер.
У неї верхня кришка знімається?
Антоніно, добрий день! У пральній машині LG F2J3VN5WE верхня кришка не знімається для вбудовування під стільницю. Конструкція корпусу цієї моделі передбачає лише окреме встановлення.
Какую минимальную температуру можно установить для стирки?
Ксеніє, добрий день! Ви можете встановити температуру 20°C або обрати режим без нагрівання води. Це дозволяє дбайливо доглядати за синтетикою та шовком, зберігаючи структуру волокон і насиченість кольору тканини
Відео
Опис
Інтелектуальний підхід з AI DD
Нове покоління пральних машин LG.













































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення