- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- LG
- Пральна машина LG F2Y5PS0W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Фото
Пральна машина LG F2Y5PS0W
















Схожі товари
Пральні машини LG
Пральна машина LG F2Y2HS5WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS6W 24 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS3W 26 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG0W 26 999 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES6W 27 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG6J 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES0W 28 499 ₴
Пральна машина LG F4Y7ES5P 30 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2NS3WE 15 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2WS6JE 17 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS3WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS6WE 19 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS5JE 20 499 ₴
Пральна машина LG F4Y2VSGWE 21 999 ₴
Пральна машина LG F4Y2VS5JE 21 999 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина LG F2Y5FS6W 24 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS5J 26 499 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | F2Y5PS0W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привод | Прямий |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикатор помилок, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Споживання води за цикл | 48 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Звуковий сигнал, Система самодіагностики, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| Технологія | AI DD, Inverter Direct Drive, TurboWash |
| Кількість програм | 12 |
| Основні програми | Автоматичний, Швидке прання, Гіпоалергенна прання, Делікатне прання, Повсякденна прання, Прання з парою, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Пухова ковдра, Змішане прання, Спортивний одяг, Бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 95, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Від перепадів напруги |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 71 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1000, 1200, 400, 600, 800 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х60х62 |
| Вага, кг | 59 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88x57x63 |
| Вага в упаковці, кг | 60,5 |
| Артикул | F2Y5PS0W |
| Штрихкод | 8806096608654 |
| Додатково | Пральні машини 1200 оборотів , Пральна машина LG на 8-8.5 кг, Пральні машини LG з фронтальним завантаженням , Пральні машини із великим завантаженням , Пральні машини з інверторним двигуном та прямим приводом, Інверторні пральні машини LG, Пральні машини LG з парою, Пральні машини LG з прямим приводом, Пральні машини LG AI DD, Пральні машини на 8-8.5 кг |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Вона настільки тиха, що я можу прати навіть вночі, і це не заважає сну. Технологія штучного інтелекту реально працює, машина сама визначає тип тканини та вагу, підбираючи ідеальний режим. Одяг після прання виглядає, як новий. Плюс, дозавантаження білизни - супер зручна функція.
Надежный бренд LG, эту машину выбрала за фишки - быстрая стирка, стирка с паром, диапазон выбора температур - от 20 до 90 градусов.
Дуже тиха та дуже легко використовувати, чудові програми прання, 14-хвилинної програми достатньо для злегка забрудненого одягу.
Сначала думал, что прямой привод это просто маркетинг, но техника работает реально тихо. Даже на высоких оборотах при отжиме нет ощущения, что в ванной взлетает боинг. Она стоит на месте, не прыгает по кафелю, хотя я даже не выставлял её идеально по уровню. Внутри стоит какой-то софт, который взвешивает вещи и определяет тип ткани. Я просто закидываю охапку разного шмотья, а она сама решает, сколько времени крутить барабан
Який мотор в цій пралці? Чи є захист від перпаду напруги?
Доброго дня, Яно. Ця модель пральної машини оснащена інверторним двигуном Direct Drive, який забезпечує стабільну роботу з низьким рівнем шуму. Є захист від перепаду напруги від 174 до 400 Вольт.
Сколько воды и света она потребляет в работе?
Доброго дня, Марино. За інформацією від виробника ця машинка споживає 48 л води за 1 цикл на стандартній програмі (прання) та 0.42 кВт/ год за 1 цикл на стандартній програмі (прання).
Опис
Преміальна якість
Пральна машина LG F2Y5PS0W — це компактна модель із потужним функціоналом і сучасним дизайном. Вона поєднує інтелектуальні технології AI DD та TurboWash 360° для ефективного та дбайливого догляду за речами. Обробка парою Steam усуває алергени, а інверторний двигун Direct Drive забезпечує стабільну роботу з низьким рівнем шуму.










































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення