- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- LG
- Пральна машина LG F4Y5RS0W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/2
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Відео 1
- Фото
Пральна машина LG F4Y5RS0W

















Схожі товари
Пральні машини LG
Пральна машина LG F2Y2HS5WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS0W 23 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS6W 24 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS6W 24 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS3W 26 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS5J 26 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG0W 26 999 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG6J 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES0W 28 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2NS3WE 15 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2WS6JE 17 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS3WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS6WE 19 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS5JE 20 499 ₴
Пральна машина LG F4Y2VSGWE 21 999 ₴
Пральна машина LG F4Y2VS5JE 21 999 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина LG F4Y5ES6W 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y7ES5P 30 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | F4Y5RS0W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привод | Прямий |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Споживання електроенергії, кВт/год | 0,462 |
| Споживання води за цикл | 52 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль піноутворення, Система самодіагностики, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| Технологія | AI DD, Inverter Direct Drive, LG ThinQ |
| Кількість програм | 12 |
| Основні програми | Автоматичний, Швидке прання, Делікатне прання, Повсякденна прання, Полоскання + віджим, Прання з парою, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Змішане прання, Спортивний одяг, Прання пухових виробів, Бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 95, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Від перепадів напруги |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження, кг | 10 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 71 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1400 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х60х62 |
| Вага, кг | 69 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88x65x63 |
| Вага в упаковці, кг | 70,5 |
| Артикул | F4Y5RS0W |
| Штрихкод | 8806096606650 |
| Додатково | Пральні машини 10 кг , Пральні машини LG з фронтальним завантаженням , Пральні машини із великим завантаженням , Пральні машини з інверторним двигуном та прямим приводом, Інверторні пральні машини LG, Пральні машини LG з парою, Пральні машини LG з прямим приводом, Пральні машини LG AI DD, Пральна машина LG об'ємом 10-10.5 кг |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
В эту машинку влазит очень много вещей. Стирает быстро, качественно и тихо, можно обрабатывать белье паром.
Воды и электричества потребляет заметно меньше, чем моя старая модель. Мощная, быстрая, экономичная.
Користуємося місяць. Пере якісно порошку на речах не залишає добре вимиває з лотка. Барабан усередині з нержавійки, зроблено все добротно.
Цю ЛЖ обрав замість старої, що прапроцювала в мене більше ніж 10 років. Цей варіант сподобався тим, що тут є обробка парою окрім інших вже звичних програм. Пралка зроблена якісно, з підключенням проблем не виникло. В користуванні вона легка. Бонусом стало, що тут можно зі смартфона проводити діагностику пралки
А як оцей інтелектуальний режим AI працює тут? Як його треба тут вмикати і так далі?
Доброго дня, Олено! Інтелектуальний режим AI DD на цій пральній машині виставлений окремою програмою. Для його активації достатньо обрати цю програму на перемикачі.
Какие тут программы и сколько их?
Доброго дня, Олександре! На цій пральній машині - 12 програм прання, а саме: AI Wash, Бавовна, Еко 40-60, Змішані тканини, Повсякденне, Гіпоалергенне, Делікатне, TurboWash 39, Спортивний одяг, Швидке 14, Пухова ковдра та Полоскання+віджим.
Відео
Опис
Інтелектуальний підхід з AI DD
Нове покоління пральних машин LG.











































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення