- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- LG
- Пральна машина LG F2Y5FS6W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/2
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Фото
Пральна машина LG F2Y5FS6W
















Схожі товари
Пральні машини LG
Пральна машина LG F2Y2HS5WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS6W 24 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS3W 26 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS5J 26 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG0W 26 999 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES6W 27 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG6J 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES0W 28 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2NS3WE 15 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2WS6JE 17 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS3WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS6WE 19 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS5JE 20 499 ₴
Пральна машина LG F4Y2VSGWE 21 999 ₴
Пральна машина LG F4Y2VS5JE 21 999 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина LG F4Y7ES5P 30 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS0W 23 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | F2Y5FS6W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привод | Прямий |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикатор помилок, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Споживання води за цикл | 50 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Звуковий сигнал, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| SMART керування | Управління через смартфон LG ThinQ |
| Технологія | AI DD, Inverter Direct Drive, TurboWash |
| Кількість програм | 12 |
| Основні програми | Автоматичний, Швидке прання, Гіпоалергенна прання, Делікатне прання, Щоденне прання, Полоскання + віджим, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Пухова ковдра, Змішане прання, Спортивний одяг, Бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 95, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Від перепадів напруги |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження, кг | 9 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 71 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1000, 1200, 400, 800 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х60х53,5 |
| Вага, кг | 59 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88x63x56 |
| Вага в упаковці, кг | 60,5 |
| Артикул | F2Y5FS6W |
| Додатково | Пральні машини 1200 оборотів , Пральні машини із завантаженням на 9 кг , Пральні машини LG з фронтальним завантаженням , Пральні машини із великим завантаженням , Пральні машини з інверторним двигуном та прямим приводом, Інверторні пральні машини LG, Пральні машини LG з парою, Пральні машини LG з прямим приводом, Пральні машини LG AI DD, Пральні машини зі Smart функціями, Пральна машина LG на 9 кг |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Це вже друга пралка ЛЖ в моєму житті. Цей бренд мені подобається надійностю та довговічністю - першу відправив на дачу, бо закортіло більше функцій мати. Тут подобається. що є обробка парою - мені здається що після цього речі м'якіші. Керування у пралці зручне та зрозуміле навіть без інсчтрукцій. Програми є на всі випадки жититя. Працює вона досить тихо.
Много режимов - и пуховые изделия, быстрая, ежедневная. Хорошо отстирывает и выполаскивает.
Тиха, економна і дуже містка як на свій розмір. Зручне керування через смартфон. LG як завжди тримає планку якості.
З переваг тут можу відмітити декілька. Ну, в першу чергу це звісно об'єм - вміщується реально чимало одягу, тож навіть повний постільний комплект можна випрати за раз. Друге - програм багато, і в цілому на кожну ситуацію. Для швидкого прання декілька опцій, одна за 40 хвилин, інша за 15. З недоліків - вона гучніше ніж я очікував, ну і все ж таки габаритна - деякі перестановки довелося робити.
Защищена ли она от перепадов напряжения и безопасно ли её использовать при нестабильном электроснабжении?
Добрий день, Анно! Так, у пральних машинах LG передбачено захист від перепадів напруги, що дозволяє техніці стабільно працювати навіть за нестабільного електропостачання.
Приветствую. Есть ли в этой модели функция пара? Чтоб точно был
Добрий день, Валентине! Так, пральна машина LG F2Y5FS6W оснащена функцією обробки паром Steam, яка допомагає краще видаляти забруднення та алергени
Опис
Преміальна якість
LG F2Y5FS6W — це вузька, але потужна фронтальна пральна машина на 9 кг, створена для сучасного дому. Технологія AI DD інтелектуально розпізнає властивості тканини та автоматично підбирає оптимальні рухи барабана для дбайливого догляду. Система TurboWash 360° дозволяє скоротити час прання без зниження ефективності, а Steam дезінфікує речі, знищуючи до 99,9% алергенів. Міцна конструкція, мінімалістичний дизайн і тиха робота роблять цю модель ідеальним поєднанням функціональності та елегантності.











































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення