Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- LG
- Пральна машина LG F2Y5PS6W

Пральна машина LG F2Y5PS6W
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Відео 1
- Фото
24 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS6W
Код товару:
689913Код скопійовано
Знижки до 31% на Побутову техніку
Є в наявності
24 999 ₴
+ 250 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
199 ₴
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше

















Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Пральні машини LG
Пральна машина LG F2Y2HS5WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5PS0W 23 999 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS6W 24 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5RS3W 26 499 ₴
Пральна машина LG F2Y5FS5J 26 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG0W 26 999 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES6W 27 499 ₴
Прально-сушильна машина LG F2R5FG6J 27 499 ₴
Пральна машина LG F4Y5ES0W 28 499 ₴
Пральна машина LG F4Y7ES5P 30 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2NS3WE 15 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2WS6JE 17 499 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS3WE 18 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS6WE 19 999 ₴
Пральна машина LG F2Y2HS5JE 20 499 ₴
Пральна машина LG F4Y2VSGWE 21 999 ₴
Пральна машина LG F4Y2VS5JE 21 999 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина LG F2Y5FS0W 25 499 ₴
Пральна машина LG F2Y7FS5P 29 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | F2Y5PS6W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привод | Прямий |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Споживання електроенергії, кВт/год | 0,42 |
| Споживання води за цикл | 48 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль піноутворення, Система самодіагностики, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| Технологія | AI DD, Inverter Direct Drive, LG ThinQ |
| Кількість програм | 12 |
| Основні програми | Автоматичний, Швидке прання, Делікатне прання, Повсякденна прання, Полоскання + віджим, Прання з парою, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Змішане прання, Спортивний одяг, Прання пухових виробів, Бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 95, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Від перепадів напруги |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 71 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1200 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х60х53,5 |
| Вага, кг | 59 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 87x63x57 |
| Вага в упаковці, кг | 60,5 |
| Артикул | F2Y5PS6W |
| Додатково | Пральні машини 1200 оборотів , Пральна машина LG на 8-8.5 кг, Пральні машини LG з фронтальним завантаженням , Пральні машини із великим завантаженням , Пральні машини з інверторним двигуном та прямим приводом, Інверторні пральні машини LG, Пральні машини LG з парою, Пральні машини LG з прямим приводом, Пральні машини LG AI DD, Пральні машини на 8-8.5 кг |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
Інтелектуальний підхід з AI DD
Нове покоління пральних машин LG.













ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Пральна машина LG F2Y5PS6W















Розумне та Дбайливий прання з пральних машинами LG AI DD















Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення