Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP 245-G10 (8T2S7ES)

Моноблок 23.8" HP 245-G10 (8T2S7ES)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (8T2S7ES)
Код товару:
570401Код скопійовано
Товар закінчився
27 692 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
В наявності схожі товари
740669
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1005ua (D3MU2EA)Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1005ua (D3MU2EA)
51 499₴
529459
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v04)Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v04)
26 915₴
26 223₴
Показати ще
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 14 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Дисплей (розмір пікселя), мм | 0,2745x0,2745 |
| Глибина кольору екрана | 16,7 млн (8 bit) |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 6400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | AMD SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Подвійний мікрофон |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 2,0 Вт |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 5,37 |
| Загальна висота виробу, мм | 419 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 183,7 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Моноблок, Провідна клавіатура (чорна), Провідна миша (чорна) |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46x17x63 |
| Вага в упаковці, кг | 9,15 |
| Артикул | 8T2S7ES |
| Штрихкод | 197961155075 |
| Додатково | Чотирьохядерні моноблоки |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Просте керування ПК
Витрачайте менше часу та одразу отримуйте необхідні оновлення за допомогою HP Support Assistant.
Адаптовано для сучасної роботи
Налаштуйтеся на успіх завдяки потужній продуктивності та розширеним функціям для роботи з відео.
Чудові технології
Отримайте новітні технології за вигідною ціною завдяки потужному процесору AMD.
Витончений, професійний дизайн
Цей тонкий і стильний моноблок "все в одному", оснащений чітким дисплеєм з тонкими рамками, звільнить місце на вашому столі.
Створюйте задля кращого майбутнього
Інновації з метою вийти за рамки короткострокового впливу для досягнення позитивних, довготривалих змін.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (8T2S7ES)
















Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







