- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IMH9 (83DN0061RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 9 16IMH9 (83DN0061RA)















664138
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GQ00)664139
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GR00)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | Mini LED |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Eyesafe |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 4 |
| Яскравість екрана, ніт | 1200 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення Adobe RGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 22 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 7467 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 6х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos, Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,05 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,72 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,69 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 84 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 170W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 1x1x1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Артикул | 83DN0061RA |
| Штрихкод | 198153605453 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з ігровою відеокартою, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Вражаюча продуктивність
Фантастична продуктивність ноутбука Yoga Pro 9i дозволить тобі вийти за межі можливого. У серці цього пристрою — новітні процесори Intel Core Ultra (в максимальній комплектації), розроблені спеціально для розкриття потенціалу ШІ. У поєднанні з рішенням Lenovo X Power, що забезпечує максимальну ефективність роботи процесора та відеокарти, та системою охолодження потужністю до 130 Вт, цей ноутбук допоможе тобі відкрити нові горизонти своєї творчості.

Розумні технології для виконання будь-яких завдань
Система Lenovo AI Engine+ на базі спеціалізованого чипа ШІ використовує технології машинного навчання, щоб вивести твій творчий процес на новий рівень. Інтелектуальні рішення ноутбуків Yoga Pro 9i здатні визначати не тільки додатки, що використовуються тобою для творчості, але і сценарії твоєї роботи. Відповідно до них ШІ оптимізує обчислювальні потужності, витрату енергії та роботу системи охолодження. Яким би не було твоє завдання, хай то рендеринг тривимірного середовища або корекція кольору повнометражних фільмів, система завжди буде відповідати твоїм потребам.

Втілюй свої ідеї в життя
Ласкаво просимо до світу, де твої ідеї стають реальністю! Відкрий для себе інноваційне та доступне лише на ноутбуках Lenovo Yoga програмне забезпечення Creator Zone. Цей набір сучасних рішень для створення зображень на основі текстових запитів розроблений спеціально для творчих особистостей — творців контенту, художників, дизайнерів і мрійників. Крім того, завдяки просунутій системі навчання програмне забезпечення Creator Zone здатне адаптуватися до твого візуального стилю. З Creator Zone всього пара кліків буде відокремлювати тебе від втілення власних ідей у життя.

Іскра для твого натхнення
16-дюймовий дисплей PureSight Pro ноутбука Yoga Pro 9i, розділений на більш ніж 1600 зон затемнення Mini-LED (в максимальній комплектації) для насиченого контрасту та виняткової якості зображення HDR, – це твоє вікно у світ творчості. Вражаючий дисплей підтримує роздільну здатність 3,2K і пройшов апаратне калібрування для досягнення показника Delta E < 1, а отже, результати твоєї роботи завжди відображатимуться у повній відповідності до реальності твого бачення. Система Microsoft Auto Color Management (ACM) дозволяє автоматично перемикатися між колірними просторами P3, sRGB та Adobe RGB (зі 100% охопленням кожного з них), забезпечуючи максимальну якість передачі кольору в будь-якій ситуації.

Сучасні технології для втілення твоїх мрій
Високопродуктивний центральний процесор ноутбука Yoga Pro 9i доповнений не менш потужною відеокартою. Насолоджуйся підвищеною швидкістю рендерингу та плавними анімаціями з відеокартою NVIDIA GeForce RTX. Архітектура Ada Lovelace дозволяє повною мірою використовувати функції трасування променів та можливості ШІ для створення максимально реалістичних та деталізованих віртуальних світів. Ти також можеш обрати модель на базі високопродуктивної відеокарти Intel Arc, яка дозволить не тільки швидко обробляти творчі завдання, а й зануритися в ігри у високій якості навіть у режимі автономної роботи.

Повний набір функцій преміумклас
Пакет функцій преміумклас Premium Suite, доступний на ноутбуках Yoga Pro 9i, надає користувачам безліч захоплюючих можливостей. Ноутбук оснащений масивом із 4 мікрофонів студійного рівня з шумозаглушенням та 5-мегапіксельною інфрачервоною вебкамерою (в максимальній комплектації), тому на будь-якій онлайн-зустрічі тебе завжди буде чудово чутно і видно. Шість динаміків Dolby Atmos гарантують реалістичний звук наче в кінотеатрі, а завдяки зручній клавіатурі Yoga з ходом клавіш 1,5 мм та збільшеній сенсорній панелі ніщо не стане на шляху твого натхнення.

Все для твоєї зручності
Стильний ноутбук Yoga Pro 9i приховує у собі справжню студію твоєї мрії. Витончені краї тонкого корпусу, доступного в елегантному кольорі «Місячний сірий», а також у натхненному природою відтінку «Бірюзовий приплив», повторюють природні вигини твоїх рук. Крім того, пристрій оснащений усіма необхідними засобами комунікації, що дозволить тобі знову відкрити для себе робочий простір. Збільшуй об'єм сховища за допомогою зчитувача карт SD, підключай сторонні дисплеї через рознім HDMI та обмінюйся фото та відео через інтерфейс Intel Thunderbolt. А ємний акумулятор ноутбука, що підтримує надшвидку підзарядку Rapid Charge Express, дозволить тобі ніколи не зменшувати темп через пошук розетки.

Екологічний підхід у всіх аспектах
16-дюймовий ноутбук Yoga Pro 9i – це твій внесок в екологію планети. Пристрій має сертифікати Carbon Neutral, EPEAT Gold та ENERGY STAR. Його упаковка не містить пластику: амортизаційні матеріали виготовлені з целюлози сухого пресування, а чохол – з волокон бамбука, отриманих з біологічної сировини. Чорний корпус адаптера живлення потужністю 100 Вт та клавіатура виготовлені з переробленого утилізованого пластику на 90 та 50 % відповідно, а нижня кришка на 50 % складається з переробленого алюмінію. Весь папір, що використовується в упаковці, сертифікований FSC і отриманий шляхом перероблення інших підлягаючих контролю матеріалів, щоб знизити вплив на навколишнє середовище.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення