- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007JRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 14AKP10 Seashell (83JR007JRA)

















627587
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00PXRA)684896
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE00XXRA)694353
Ноутбук LENOVO LOQ 17IRX10 Luna Grey (83JH00B3RA)676598
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GD7ET)673183
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.00E)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 600 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 840M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 7500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 2592х1920 |
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 4х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Бежевий |
| Вага ноутбука, кг | 1,38 |
| Загальна ширина виробу, мм | 317 |
| Загальна довжина виробу, мм | 228 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,45 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Артикул | 83JR007JRA |
| Штрихкод | 199271501771 |
| Додатково | Ноутбуки Lenovo з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Користуюсь ноутбуком кілька днів дуже зручний і стильний. Екран яскравий, сенсор працює чітко, батареї вистачає надовго. Зручно брати з собою і використовувати і як ноутбук, і як планшет.
Опис
360° творчості та точності
Творіть де завгодно з Yoga 7 2-в-1 (14″ AMD). Його конструкція з поворотом на 360° і сенсорний екран дозволяють перемикатися між режимами планшета, намету і ноутбука. Оснащений процесорами серії AMD Ryzen 300 AI і NPU з продуктивністю понад 50 TOPS, цей ПК Copilot+ забезпечує баланс між потужністю і продуктивністю.

Змініть свій робочий процес
Будьте гнучкими з Yoga 7 2-в-1. Його дизайн з можливістю повороту на 360° дозволяє перемикатися між режимами ноутбука, планшета і намету, щоб ви могли малювати, редагувати або робити презентації, не втрачаючи ні секунди. Сенсорний екран і Yoga Pen з функцією визначення нахилу і тиску роблять кожен дотик, свайп і штрих легким і точним для всіх ваших творчих натхнень.

Продуктивність ШІ, яка рухається разом з вами
Розкрийте свій творчий потенціал з процесорами AMD Ryzen AI серії 300, найкращим вибором для елітних ноутбуків для створення контенту. Насолоджуйтесь блискавичною швидкістю і великою кількістю ядер на новітній архітектурі «Zen 5» для неймовірно швидкого 3D-моделювання, рендеринга і візуалізації в реальному часі практично з будь-якого місця. Втілюйте свої ідеї в життя з процесорами AMD Ryzen AI серії 300.

Інтелект, який живить вашу креативність
Lenovo AI Core — ваш помічник для плавної та ефективної роботи. Він балансує CPU, NPU, iGPU та RAM, підвищуючи потужність за необхідності та знижуючи її, щоб залишатися прохолодним і тихим. Крім того, адаптивна зарядка та інтелектуальна технологія батареї забезпечують безперебійну роботу протягом тривалих сеансів.

Епічні візуальні ефекти кожного разу
Побачте світ в епічних деталях з 14-дюймовим дисплеєм WUXGA OLED. Кольори виглядають реалістично завдяки Dolby Vision і 100% покриттю P3. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавну роботу, а яскравість до 600 ніт гарантує чіткість при будь-якому освітленні. Технологія TÜV Low Blue Light забезпечує комфорт для ваших очей під час тривалих сеансів роботи.
- Чіткість. Дивіться на світ з приголомшливою деталізацією завдяки OLED-дисплею. Насолоджуйтесь нескінченним контрастом і ідеальною чорнотою, а також чіткістю при сонячному світлі завдяки піковій яскравості 600 ніт.
- Плавна робота. Все працює плавно, з безперервним рухом, завдяки частоті оновлення 60 Гц і надшвидкому часу відгуку.
- Реалістичність. Кольори оживають на OLED-дисплеї з неймовірною точністю завдяки 100% покриттю P3 і Dolby Vision. Цей ноутбук забезпечує реалістичні кольори, бездоганні градієнти і точність, перевірену в студіях, для творчих людей.
- Безпека. Чіткість без втоми і справжні кольори. Технологія TÜV Low Blue Light забезпечує комфорт для ваших очей під час тривалої роботи.

Smart Note: легке створення нотаток
Smart Note — ваш ідеальний інструмент для швидкого і легкого створення нотаток. Записуйте ідеї на екрані блокування, синхронізуйте з OneNote або перетворіть рукописний текст в стильні шрифти. Використовуйте Audio Bookmark для запису під час написання і відтворення аудіо, натискаючи на свої нотатки. Потрібен скріншот? Проведіть пальцем — і готово. Швидкий запуск, простота використання і створений, щоб не відставати від ваших ідей.

Приємні клацання кожного разу
Набір тексту став ще більш плавним з клавіатурою Yoga. Завдяки ходу клавіш 1,5 мм для комфорту і увігнутим клавішам для приємного відчуття при натисканні, вся справа в точності і швидкості. Антимасляне, зносостійке покриття Yoga додає м'якість і чистоту при дотику.

Звук, який захоплює
Пориньте в захоплюючий звук з 4 динаміками і Dolby Atmos. Завдяки вдосконаленому розташуванню звуку і глибокому, повнодіапазонному звучанню кожен удар, нота і слово здаються ближчими, так що ви поринаєте прямо в дію.

Чіткість в кожній деталі
Зробіть чітке відео та бездоганний звук. FHD-камера з ІЧ-фільтром, RGB і 5M IR забезпечує чітке зображення зі швидкістю 30 кадрів в секунду завдяки передовим алгоритмам штучного інтелекту, а 3D-масив з 4 мікрофонів гарантує, що вас завжди будуть чути. Потрібна конфіденційність? Просто закрийте затвор камери.

Тонкий, легкий, міцний
Yoga 7 2-в-1 — тонкий, легкий, міцний і створений, щоб йти в ногу з часом. Якщо ви вирушаєте на заняття, на роботу або в чергову пригоду, цей ультрапортативний ноутбук 2-в-1 завжди готовий до використання. Протестований за 21 військовим стандартом міцності, він досить міцний, щоб впоратися з будь-якими випробуваннями, які підготувало для вас життя.

Порти, які можуть все
Ніколи не залишайтеся без варіантів завдяки портам для всього. Два повнофункціональних порти USB-C забезпечують надшвидку передачу даних, швидку зарядку і підключення декількох дисплеїв. HDMI спрощує обмін даними, а USB-A 3.2 підходить для повсякденного використання. Потрібно більше місця для зберігання? Додайте його за допомогою слота MicroSD. А з роз'ємом 3,5 мм ви готові до ігор, творчості або відпочинку в будь-якому місці.

Вбудована та зовнішня стійкість
Крок до чистішої планети: Yoga 7 2-в-1 14″, сертифікований за стандартом Carbon Neutral Certified, ENERGY STAR та EPEAT Gold-registered, має упаковку без пластику. Всі паперові коробки, що використовуються в упаковці, сертифіковані FSC і виготовлені з інших контрольованих матеріалів. Нижня кришка виготовлена з 50% переробленого алюмінію.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення