- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad ThinkPad P16s Gen 4 (21QV0003RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 4
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad ThinkPad P16s Gen 4 (21QV0003RA)
660058
Ноутбук LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 Luna Grey (83KF0032RA)744220
Ноутбук LENOVO ThinkPad T1g Gen 8 (21TD0002RA)676617
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad P16s Gen 4 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для програмування, Для роботи/навчання, Робоча станція |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,0-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,9-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,7-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 1,0-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140T |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,82 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 248,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x27 |
| Вага в упаковці, кг | 1,77 |
| Артикул | 21QV0003RA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Мобільність без компромісів
16-дюймова мобільна робоча станція ThinkPad P16s Gen 4 оснащена процесором Intel Core Ultra і створена, щоб надихати професіоналів своєї справи. Обирай модель із опційною платформою Intel vPro та насолоджуйся підвищеною безпекою й можливостями керування. Тривалий час автономної роботи, цифрова панель, сенсорна панель великої площі та камера високої роздільної здатності – усе, що потрібно для підвищення продуктивності.

Оптимізуй процеси за допомогою робочої станції з підтримкою ШІ
Мобільна робоча станція ThinkPad P16s Gen 4 підтримує просунуті функції штучного інтелекту та дозволяє виконувати цілу низку завдань, що визначають твою продуктивність. Насолоджуйся модернізованими інструментами відеоконференцзв’язку та спільної роботи, надійною системою безпеки, можливістю автоматизації роботи з документами, включаючи їх сканування та резюмування, а також керуванням електронною поштою та плануванням поштових розсилок. Крім того, малий час відгуку робить пристрій ідеальним рішенням для роботи в режимі багатозадачності.

Виведи продуктивність на максимум
Завдяки процесорам Intel Core Ultra ця мобільна робоча станція забезпечує високу продуктивність і тривалий час автономної роботи. Вбудована система штучного інтелекту підвищує ефективність спільної роботи, створення контенту, а також посилює безпеку й зручність використання.

Широкий набір портів, зручність обміну даними та спільної роботи
Ця мобільна робоча станція створена для професіоналів, яким потрібна швидкість, гнучкість та можливість спільної роботи без збоїв. Проводь онлайн-наради та миттєво завантажуй контент, насолоджуючись надшвидким з'єднанням завдяки модулю Wi-Fi та опційному модулю 4G. Крім того, підключай будь-які пристрої через безліч доступних портів.

Високоточний інструмент для інженерів і творчих професіоналів
Насолоджуйся вражаючою чіткістю зображення на дисплеї високої роздільної здатності. Завдяки підтримці технологій штучного інтелекту, що прискорюють моделювання та візуалізацію, P16s Gen 4 стає ідеальним інструментом для архітекторів, дизайнерів, інженерів і фахівців виробничих галузей, які цінують точність і продуктивність.

Усе необхідне для візіонерів у сфері розваг
Якщо ти працюєш у сфері медіа, ця мобільна робоча станція забезпечить яскраве та насичене зображення, а також підвищену продуктивність під час перегляду щоденних матеріалів, створення 3D-анімації та легкого рендерингу. Компактний формат пристрою гарантує максимальну продуктивність, де б ти не реалізовував свій проєкт.

Інтелектуальні рішення для професіоналів охорони здоров’я
Система безпеки ThinkShield забезпечує захищений доступ до електронних медичних карт і лабораторних даних. Аналізуй медичні зображення або дані карт локально завдяки високопродуктивним процесорам Intel Core Ultra. А великий обсяг сховища допоможе без проблем зберігати історії хвороб та іншу необхідну інформацію.

Надійний партнер для викладачів і студентів
Цей елегантний пристрій легко поміститься у рюкзаку. Система оснащена повнорозмірним цифровим блоком з підсвіткою та модулями швидкого зв’язку, відзначається тривалим часом автономної роботи й підтримує розширення обсягу оперативної пам’яті – усе, що потрібно для написання коду або обробки даних у дорозі.

Плавна робота застосунків
Запускай застосунки CAD, BIM і програми для творчості без обмежень із сертифікацією незалежних постачальників програмного забезпечення (ISV), включаючи ANSYS, SOLIDWORKS, AutoCAD та багато інших. Мобільна робоча станція ThinkPad P16s Gen 4 забезпечує продуктивність професійного рівня та підвищує ефективність роботи завдяки впровадженню більш інтелектуальних та інтуїтивних процесів.

Продуктивність і зручність
У портативному корпусі мобільної робочої станції ThinkPad P16s Gen 4 продуктивність поєднується з практичністю. Ергономічна клавіатура із захистом від проливу рідини, вебкамера із захисною шторкою, підтримка док-станцій, кілька варіантів операційних систем і багато іншого – з цим пристроєм ти легко впораєшся з будь-яким завданням.

Комплексна безпека
Миттєвий вхід у систему за допомогою біометричної автентифікації. Набір рішень безпеки ThinkShield включає дискретний модуль довірчої платформи (dTPM), технологію захисту ядра Microsoft Secured-core PC, BIOS із функцією самовідновлення, фізичні замки та багато іншого для захисту твого пристрою й критично важливих даних.

Надійність у будь-якій ситуації
Мобільна робоча станція ThinkPad P16s Gen 4 пройшла суворі перевірки якості та протестована на відповідність військовим стандартам MIL-STD-810H. Пристрій здатний ефективно та стабільно працювати навіть у найекстремальніших умовах, витримуючи удари й вібрацію.

Більше завдань, швидше та без зусиль
Ця мобільна робоча станція ідеально підходить для багатозадачності та запуску ресурсоємних застосунків. Завдяки можливості розширення обсягу оперативної пам’яті вона адаптується до твоїх зростаючих потреб. Працюй із кількома віртуальними машинами або монтуй відео у високій роздільній здатності – продуктивність і час відгуку залишатимуться стабільними.

Продуктивність і зручність
У портативному корпусі мобільної робочої станції ThinkPad P16s Gen 4 продуктивність поєднується з практичністю. Ергономічна клавіатура із захистом від проливу рідини, вебкамера із захисною шторкою, підтримка док-станцій, кілька варіантів операційних систем і багато іншого – з цим пристроєм ти легко впораєшся з будь-яким завданням.

Сталий розвиток
Мета компанії - надавати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для планети. Саме тому компанія прагне отримати провідні в галузі маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







