- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T1g Gen 8 (21TD0002RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T1g Gen 8 (21TD0002RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!














Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,1 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-4,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140T |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – 7467 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 3 х Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Технологія відстеження осіб, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Haptic Touchpad, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,84 |
| Загальна довжина виробу, мм | 241 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 90 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 140W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,41 |
| Артикул | 21TD0002RA |
| Штрихкод | 199272089148 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Новий рівень потужності та портативності
16-дюймовий ноутбук Lenovo ThinkPad T1g 8-го покоління створений для професіоналів, яким потрібна висока продуктивність у витонченому портативному корпусі. Завдяки процесору Intel Core Ultra та відеокарті NVIDIA GeForce RTX він забезпечує високу обчислювальну потужність, що робить його ідеальним вибором для досвідчених користувачів.

Спростіть роботу, пришвидшіть досягнення результатів
Змініть підхід до робочого процесу та підвищіть продуктивність завдяки передовим можливостям штучного інтелекту. Спростіть виконання завдань, автоматизуйте процеси та працюйте ефективніше за допомогою інструментів на базі штучного інтелекту, які легко інтегруються у професійні програми. Досягайте швидших ітерацій та ефективнішого створення контенту — ідеальне рішення для професіоналів, яким потрібні швидкі та ефективні результати.

Створюючи робоче середовище майбутнього
Модель T1g Gen 8 з легкістю справляється з найскладнішими завданнями. Завдяки вбудованому нейронному процесору (NPU) вона забезпечує високу обчислювальну потужність та оптимізує робочі процеси на основі штучного інтелекту, забезпечуючи неперевершену ефективність.

Створено для відкриття безмежних можливостей
Дайте волю своїй творчості з відеокартою NVIDIA GeForce RTX, що забезпечуює чудову графіку та високу продуктивність у компактному корпусі. Завдяки трасуванню променів у реальному часі, прискоренню на базі штучного інтелекту та високій чутливості це ідеальна платформа для геймерів і творців.

Готові сьогодні до викликів завтрашнього дня
Підвищіть продуктивність завдяки розширюваній пам'яті, яка адаптується до ваших мінливих потреб. Збільшена пропускна здатність, зменшена затримка та швидше завантаження забезпечують безперебійну роботу додатків, що обробляють великі обсяги даних, та складних програмних кодів.

Швидко, надійно, завжди у мережі
Відчуйте блискавичну швидкість підключення та більшу пропускну здатність мережі завдяки сучасним технологіям Wi-Fi. Незалежно від того, чи завантажуєте ви фотографії у високій роздільній здатності, транслюєте презентації в прямому ефірі, ділитеся 3D-візуалізаціями чи співпрацюєте на хмарних платформах — продуктивність супроводжуватиме вас усюди.

Візуальна досконалість у кожному пікселі
16-дюймовий ThinkPad T1g 8-го покоління встановлює нові стандарти візуального досвіду завдяки передовим можливостям дисплея. Пориньте у світ захопливої точності передачі кольорів, насиченого контрасту та яскравого освітлення. Створений для цифрових творців та геймерів, цей ноутбук забезпечує виняткову чіткість зображення на вулиці та ефективне споживання енергії, гарантуючи безперебійну роботу в дорозі.

Ідеальний вибір для новаторів
Цей потужний пристрій поєднує в собі високу продуктивність і портативність, оснащений сучасними процесорами та графічною картою для швидкої обробки даних у міцному корпусі.

Поживна сила для творчих умів
Цифровим художникам і творцям T1g Gen 8 забезпечує надзвичайну продуктивність і легкий рендеринг завдяки передовим графічним можливостям та робочим процесам, прискореним за допомогою штучного інтелекту. Створюйте результати професійного рівня, де б не проявилася ваша творчість.

Гнучкість у будь-якому робочому середовищі
Цей ноутбук, створений для гібридних робочих середовищ, оснащений графічною картою корпоративного класу, портом Thunderbolt 5 та високоякісним Wi-Fi. Незалежно від того, чи ви виконуєте рендеринг архітектурних проектів, обмінюєтеся великими мультимедійними файлами чи керуєте віддаленими робочими процесами, він забезпечить вам постійний зв’язок та ефективну роботу.

Не перегрівається, висока продуктивність і безперебійна робота
Розкрийте весь потенціал вашого пристрою завдяки вдосконаленій системі охолодження та системі Flex Cooling, розробленій для оптимізації повітряного потоку та забезпечення максимальної ефективності. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в аудиторії, лабораторії чи в польових умовах, насолоджуйтесь безперебійним виконанням завдань у прохолодному та тихому режимі.

Безпека, якій можна довіряти
Захистіть свої дані за допомогою комплексного пакету засобів безпеки ThinkShield, що використовує дискретний модуль Trusted Platform Module (dTPM) для шифрування. Сучасні біометричні технології, зокрема сканер відбитків пальців і функція розпізнавання обличчя, забезпечують швидкий і безпечний доступ.

Міцність, що не знає меж
Модель T1g Gen 8, розроблена з урахуванням вимог до довговічності, відповідає суворим стандартам MIL-STD-810H. Цей потужний пристрій, спроектований для роботи в екстремальних погодних умовах та суворих середовищах, чудово показує себе в стресових ситуаціях, дозволяючи вам долати виклики без компромісів.

Сталий розвиток
Мета компанії — надавати інтелектуальні технології, які допомагають будувати світле та стале майбутнє для клієнтів, громад та нашої планети. Саме тому вона прагне отримати провідні в галузі знаки якості та сертифікати, які підтверджують відданість принципам сталого розвитку при розробці продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
