- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 3 (21MQS0FA00)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 10/1
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 3 (21MQS0FA00)
646046
Ноутбук LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H (83F5007ARA)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad T16 Gen 3 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Вуглецеве волокно |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат, Вуглецеве волокно |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат, Вуглецеве волокно |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,66 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,64 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x10x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,34 |
| Артикул | 21MQS0FA00 |
| Штрихкод | 198154585600 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук крутий тип що він банально надійний, Ця лінійка з моменту запуску не викликає в мене недовіри, добре зібраний, є вологозахист невеликий, якщо працювати на вулиці. Всі деталі можна легко замінити, не розкручуючи майже весь ноутбук. Процесор потужний, але вміє працювати і економно, зберігаючи заряд акумулятору. Тонкий корпус, не відчувається що тут 16 діагональ навіть. Якість картинки на вищому рівні, приємна для очей
Процесор потужний, тягне будь-які задачі, починаючи з ігор, закінчуючи фотошопом і монтажем відео. Але, звісно, це більше робоча машина, ніж ігрова. Збірка міцна, класичний ThinkPad – нічого не скрипить, клавіатура зручна, з підсвіткою, працювати на ній одне задоволення. Автономність радує – на середніх навантаженнях тримає довго, заряджається швидко.
Дизайн минималистичный, но практичный. Корпус крепкий, к клавиатуре также вопросов нет. Экран - это отдельная история. Он большой, с четким изображением и великолепными цветами. Работать с текстом, видеомонтажем, графикой - одно удовольствие. А сериальчик вечером заходит на ура. Но все равно фишка ноута конечно остается просто невероятная производительность. Я даже сперва привыкал к тому, как быстро все загружается.
Усі програми працюють без проблем, навіть коли відкрито багато вкладок - жодних лагів! Клавіатура просто супер - вона зручна і чітка, тож друкувати звіти і статті одне задоволення. Екран яскравий, з відмінною передачею кольору, що дуже важливо, коли працюєш з графікою або презентаціями. І, звісно, мені подобається, що є безліч корисних портів для під'єднання всього необхідного - це здорово спрощує життя.
Какие порты доступны на этом ноутбуке?
Добрий день! Цей ноутбук має такі потри: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A , 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) та 1 x HDMI, а також гарнитурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід наушники) mini-jack 3.5 mm.
Опис
Висока продуктивність
Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 3 на базі процесорів Intel Core та технологій ШІ забезпечує новий рівень продуктивності. Насолоджуйтесь оптимізованою роботою системи завдяки спеціальним механізмам ШІ. Нова клавіатура ThinkPad має тактильні маркери, які допомагають людям із вадами зору знайти правильні клавіші, а також збільшену сенсорну панель і швидке меню TrackPoint.

Чудові можливості оновлення та ремонту системи
Lenovo спростили ремонт вашої системи за допомогою блоків, які можуть замінювати користувачі навіть без технічного досвіду. Завдяки своїй простоті обслуговування, цей ноутбук отримав найкращу в галузі оцінку 9/10 за рейтингом ремонтопридатності iFixit.

Поєднання доступності, зручності та естетики
Ноутбук T16 Gen 3 відтепер є доступнішим для людей із вадами зору, адже він оснащений тактильними маркерами клавіатури, а також має світлодіодний індикатор для легкого знаходження порту живлення. Комунікаційна панель містить мікрофони та камеру зі шторкою, а тонкі рамки забезпечують естетично приємне співвідношення площі екрана до корпусу та вражаюче зображення.

Ефективне охолодження
Lenovo також вдосконалили систему охолодження ноутбука. Його вентилятор спрямовує потік повітря на задню частину ноутбука, а не вбік, тому ваша рука, яка тримає мишу, і ноутбук не перегріватимуться.
Надійний захист ваших даних
Засоби безпеки, такі як сканер відбитків пальців та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя, надійно захищають ноутбук ThinkPad T16 Gen 3. ThinkShield, комплексний набір рішень безпеки, вирізняється дискретним модулем довірчої платформи (dTPM), який шифрує важливі дані.

З турботою про довкілля
Lenovo прагне позитивно впливати на наше довкілля. Саме тому у цьому ноутбуці використовується перероблений пластик (PCC) у різних компонентах, включаючи 90% в адаптері змінного струму, корпусі акумулятора та корпусі динаміка. Крім того, пристрій має сертифікати ENERGY STAR 8.0 і TCO 9, а його упаковка не містить пластику та має сертифікат FSC.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











