- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 Luna Grey (83SC002SRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 Luna Grey (83SC002SRA)

















675926
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)690449
Ноутбук LENOVO V15 G4 AMN Business Black (82YU016PRA)743791
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ00X3RA)543440
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be1015ua (7X8L5EA)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 6 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,4-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361,26 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 24,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,38 |
| Артикул | 83SC002SRA |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з Intel Core i5, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Гра без компромісів. Вийдіть за межі продуктивності з процесором Intel Core
Будьте тим, ким ви хочете бути, як у грі, так і поза нею, з оптимізованою продуктивністю та новими можливостями. Грайте більше та працюйте розумніше з процесором Intel Core.

Ігровий дисплей
Пориньте у справжній ігровий світ із цим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD.

Висока частота оновлення
Ігрові дисплеї Lenovo LOQ швидші за традиційні дисплеї з частотою оновлення 60 Гц і забезпечують частоту оновлення 144 Гц для плавної анімації та швидкої реакції.

Чіткість для навчальних робіт
Завдяки 100% sRGB, Lenovo LOQ ідеально підходить для курсів дизайну або для того, щоб оживити ваші ігри яскравими кольорами.
Залишайтеся холодними. Грай на повну
Спеціальна технологія охолодження Lenovo LOQ Essential забезпечує прохолоду вашої системи завдяки великому вентилятору, що посилює потік повітря. Комбінація клавіш Fn+Q дозволяє перемикати режими для ігор або навчання.

Безшумне охолодження
Вентилятор більшого розміру забезпечує тихий потік повітря, підтримуючи низьку температуру та запобігаючи затримкам у найнапруженіші ігрові моменти.

Комбінація клавіш Fn+Q
Легко перемикайтеся між режимами "Тихий", "Баланс", "Продуктивність" та "Екстрим" за допомогою цієї зручної комбінації клавіш, щоб грати в тихому режимі або пришвидшити виконання завдань під час творчості чи навчання.

Потужний вентилятор
Надрукований на 3D-принтері та спроєктований для надійності, цей вентилятор ефективно захоплює прохолодне повітря та спрямовує його на ключові компоненти для тривалих сеансів навчання та ігор з друзями.

Високоефективні теплові трубки та радіатори
Надзвичайно надійні мідні теплові трубки та мідні радіатори на ключових компонентах залишають кінчики ваших пальців прохолодними.

Лаконічний зовнішній вигляд, висока надійність
Ноутбук Lenovo LOQ Essential в кольорі Luna Grey має витончений і надійний дизайн. Вебкамера високої чіткості з електронною шторкою забезпечує миттєву конфіденційність, а спеціальний індикатор швидко показує ваш тепловий режим. Залишайтеся стильними та готовими до роботи з Lenovo LOQ.

Колір Luna Grey
Культовий колір Luna Grey дозволяє вчитися або грати, не привертаючи зайвої уваги.

Лазерне гравіювання
Продемонструйте свій стиль за допомогою логотипу LOQ з лазерним гравіюванням.

HD-камера з електронною шторкою
Насолоджуйтесь покращеною якістю зображення та можливістю швидко вимкнути вебкамеру або вимкнути мікрофон.

Два слоти для твердотільних накопичувачів і оперативної пам'яті
Залишайтеся на крок попереду завдяки можливості модернізації накопичувачів і оперативної пам'яті, що дає вам гнучкість для безперервної роботи.

Nahimic від SteelSeries
3D-звук на основі штучного інтелекту та інтелектуальні функції об'єднуються для створення захопливого та персоналізованого ігрового звуку.

Клавіатура з білим підсвічуванням
Створена для швидкості та зручності в кожній битві.

Rapid Charge Pro
Від 0 до 70% заряду менш ніж за 30 хвилин.

Контролюйте всі налаштування системи
Legion Space швидко оновлює драйвери та дозволяє точно налаштувати продуктивність, а також синхронізувати освітлення відповідно до вашого стилю.

Сталий розвиток
Мета компанії - надавати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє. Саме тому компанія прагне отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення