- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC00JMRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC00JMRA)














693297
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00CERA)698333
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00C3RA)689017
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00C4RA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7235HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,2-4,2 |
Відеоадаптер
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,38 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,86 |
| Загальна довжина виробу, мм | 258,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Блок живлення | 170W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,38 |
| Артикул | 83JC00JMRA |
| Штрихкод | 198158558495 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з ігровою відеокартою, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безперебійний геймплей
Відкрийте для себе більш прохолодне ігрове дозвілля завдяки нашій вдосконаленій системі охолодження. Подвійні 12-вольтні вентилятори обертаються в протилежних напрямках, щоб поліпшити циркуляцію повітря та управління теплом. Завдяки виходу повітря, який розумно переміщений на задню панель, ваша гра не буде перериватися через перегрів. Наша герметична камера циркулює прохолодне повітря, виштовхуючи гаряче повітря на задню панель.

Спростіть свій робочий процес
Lenovo AI Engine+ з чіпом LA1 AI забезпечує максимальну продуктивність для всіх ваших завдань. Спростіть свої ігри та навчання, активувавши режим Balance Mode в Lenovo Vantage і дозволивши AI динамічно оптимізувати налаштування вашого ноутбука. Більше не потрібно вручну налаштовувати параметри, чи то ігри, чи то програмування на Python.

Мінімальний дизайн - максимальна міцність
Виготовлений відповідно до стандарту міцності MIL-STD 810H, що забезпечує надійність для щоденного використання в іграх, навчанні або стримінгу. Цей 15,6-дюймовий ноутбук Luna Grey на 4% тонший для кращої мобільності та має безліч портів, що підтримують ваші улюблені периферійні пристрої.
Відчуйте кожну деталь
Грайте на яскравому 15,6-дюймовому дисплеї з великим співвідношенням екрану до корпусу 88%. Насолоджуйтесь чіткістю FHD (1920 x 1080) із плавною частотою оновлення 144 Гц, яскравістю 300 ніт і повною підтримкою sRGB для яскравих кольорів. Крім того, NVIDIA G-SYNC забезпечує безперервну передачу зображення.
Ваш день, надпотужний
Скористайтеся передовою технологією швидкої зарядки з акумулятором 60 Вт·год, що забезпечує як довговічність, так і портативність. Він заряджається до 100% всього за 60 хвилин за допомогою зарядного пристрою USB-C потужністю 140 Вт. Цей ноутбук, створений для оптимізації ефективності, підходить як для ігор, так і для навчання.
Точність у кожному натисканні
Кнопки розроблені для точності та комфорту в іграх, мають хід клавіш 1,5 мм для точного та чутливого набору тексту та 100% захист від привидів для надійного введення даних. Клавіші також мають біле підсвічування.
Nahimic Audio від SteelSeries для геймерів
Відкрийте для себе новий рівень ігор із Nahimic від SteelSeries на Lenovo LOQ 15ARP9. Розроблений спеціально для геймерів, він забезпечує захоплюючий 3D-звук, який покращує вашу гру. Спілкуйтеся зі своїми товаришами по команді з кришталево чистою якістю або міксуйте та діліться аудіопотоками як професіонал.

Використовуйте Lenovo Vantage
Lenovo Vantage дозволяє оптимізувати налаштування, покращуючи ваш ігровий досвід. Ви можете налаштовувати, персоналізувати та максимізувати можливості вашого ноутбука за допомогою нашого універсального набору інструментів. З нашою панеллю керування продуктивністю в режимі реального часу, елементами керування розгоном та режимом Custom Mode з керуванням вентилятором ніщо не стоїть на заваді вашому успіху.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення