- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16IRX10 Eclipse Black (83NN005QRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16IRX10 Eclipse Black (83NN005QRA)


















664133
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GN00)664135
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GS00)757526
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IMH10 Luna Grey (83V7005VRA)676624
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Dolby Vision HDR, Low Blue Light, NVIDIA Advanced Optimus, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-5,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman, Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion ColdFront Hyper, Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 364,38 |
| Загальна довжина виробу, мм | 268,06 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
враження дуже позитивні. Потужність справді на висоті, всі сучасні ігри запускаються на високих налаштуваннях без проблем, а екран 16″ з частотою оновлення робить усе дуже плавно та чітко. Загалом я задоволений покупкою — гарна робота, ігри летять, виглядає стильн
Опис
Продуктивність рівня настільного комп'ютера будь-де
Відкрийте для себе новий рівень ігор та продуктивності з процесорами Intel Core. Насолоджуйтеся надплавним ігровим процесом, бездоганною багатозадачністю та творчими завданнями з прискоренням завдяки штучному інтелекту.

Lenovo AI Engine+
Lenovo AI Engine+ дає можливість перемагати завдяки визначенню сценаріїв у реальному часі для оптимізації FPS і розумного розподілу ресурсів. Ноутбук забезпечує бездоганну продуктивність і точно налаштовує роботу центрального та графічного процесора для гри на найвищому рівні. Керуйте своїм ігровим процесом із точністю, яку забезпечує ШІ, і домінуйте в кожній миті на полі бою.

Неперевершена чіткість у грі
Надає чіткість і точність для динамічних змагальних ігор із неперевершеною швидкістю реакції.

Кришталево чиста роздільна здатність і чудова контрастність
Виявляйте супротивників у темних місцях, щоб отримати тактичну перевагу в будь-якій грі завдяки покращеній контрастності.

Технологія захисту від вигорання
Запобігає вигоранню екрана під час тривалих ігрових сесій, забезпечуючи тривалу продуктивність для тривалих змагальних марафонів.

Залишайтеся прохолодними
Залишайтеся прохолодними та тихими завдяки вентиляторам із турбонаддувом і мідним тепловим трубкам, які працюють як гіперкамерне рішення. Використовуйте FN+Q для перемикання між режимами роботи, налаштованими за допомогою Lenovo AI Engine+ для стабільного високого FPS. Високоточні вентилятори, теплові трубки та функція Acoustic AI Sound Sync знижують рівень шуму та оптимізують продуктивність, дозволяючи вам зосередитися на іграх.

Legion Coldfront Hyper
Дозволяє розганяти систему ще більше, але при цьому працює тихіше та прохолодніше завдяки поєднанню рідкополімерних вентиляторів, масивних мідних теплових трубок і герметичної камери Hyperchamber з інноваційною схемою розподілу повітряних потоків.

FN+Q
Легко перемикайтеся між режимами роботи за допомогою цієї зручної комбінації клавіш, щоб миттєво перейти від роботи до адреналінового ігрового процесу.

Lenovo AI Engine+
Переходячи від режиму балансу до режиму продуктивності, Lenovo AI Engine+ налаштовує роботу вентиляторів для стабільно високого FPS.

Система вентиляторів із турбонаддувом
Надруковані на 3D-принтері рідкополімерні вентилятори, спроєктовані з лазерною точністю, ефективно вловлюють прохолодне повітря та спрямовують його на ключові компоненти для змагальних ігрових сесій.

Високоефективні теплові трубки та радіатори
Надзвичайно міцні мідні теплові трубки та радіатори підтримують температуру системи на рекордно низькому рівні.

Акустична синхронізація
Виявляє звукову енергію через динаміки або навушники, а потім регулює швидкість вентиляторів або обмежує потужність, щоб покращити загальну продуктивність системи.

Рухайтеся з комфортом і стилем
Legion Pro 5 підтримує прохолоду завдяки масивним заднім вентиляційним отворам, забезпечуючи оптимальний потік повітря та комфорт під час гри. Покриття Eclipse Black та міцний алюмінієвий корпус створюють надійний дизайн, що занурює в атмосферу гри. Оснащений роз'ємами Ethernet, HDMI 2.1 і вебкамерою, ноутбук є потужною заміною настільному комп'ютеру, створеною для змагальної гри.

Агресивний дизайн із масивними вентиляційними отворами
Великі задні вентиляційні отвори оптимізують повітряний потік, охолоджуючи систему та забезпечуючи максимальну продуктивність під час інтенсивних ігор.

Оптимізоване розташування портів і повітряних потоків
Тепло відводиться ззаду, забезпечуючи прохолоду клавіатурі, миші та рукам, а також підвищений комфорт завдяки легкому доступу до входів/виходів.

Eclipse Black
Клавіатура Legion TrueStrike поєднує в собі новий рівень тактильних відчуттів і витончений дизайн, що забезпечить новий рівень занурення в гру.

Алюмінієве покриття преміумкласу
Піскоструминне алюмінієве покриття забезпечує довговічність і преміальну якість, створену для вимог конкурентних ігор.

Nahimic від SteelSeries Audio для ігор. Захопливий 3D-звук на основі штучного інтелекту
Nahimic від SteelSeries використовує технологію штучного інтелекту для створення захоплюючого 3D-звуку та індивідуальних звукових профілів, що змінює ваш ігровий досвід. Інтелектуальний профіль AI Smart Profile Nahimic автоматично налаштовує параметри звуку, гарантуючи, що ви завжди перебуваєте в найкращому ігровому стані.

Точне натискання клавіш для конкурентної переваги
Опануйте точність з клавіатурою Legion TrueStrike, розробленою для геймерів, які потребують миттєвого відгуку. Ця повнорозмірна клавіатура зі спеціальними клавішами зі стрілками, цифровим блоком і тачпадом ідеально підходить для роботи в дорозі.

Розкрийте свій потенціал
Legion Pro 5 підтримує заряджання до 245 Вт, має ємність акумулятора 80 Вт*год і підтримує технологію швидкого заряджання Super Rapid Charge, щоб ви завжди залишалися в строю.

Сталий розвиток
Мета компанії - створювати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для клієнтів, спільнот і планети в цілому. Саме тому компанія прагне отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення