₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion 9 16IRX9 (83G0003ERA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion 9 16IRX9 (83G0003ERA)

















617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)650213
Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon-13 (21NTS1GA00)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | Mini LED |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 1200 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення Adobe RGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Об'єм відеопам'яті | 16 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 2 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps), 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman, Nahimic, Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion ColdFront |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Магній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюмінієво-магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,6 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 277,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 99,9 |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 330W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Аксесуари в комплекті | Пуллер для зняття клавіш, Змінний ковпачок – 8 шт. |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Реалістична графіка
Графічні процесори для ноутбуків серії GeForce RTX 40 здійснили квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту. Трасування променів дає їм змогу створювати реалістичні віртуальні світи, а завдяки технологіям Max-Q вони залишаються тонкими, легкими й безшумними.

Небачена продуктивність
Найновіша гібридна архітектура Intel у поєднанні з передовими функціями галузі забезпечує безпрецедентний ігровий досвід. Транслюйте ігри, створюйте контент і виборюйте перемоги на найвищому рівні – з процесорами Intel Core ігровий процес виходить за межі продуктивності, щоб ви могли впоратися з будь-якими завданнями.

Революція кованого карбону. AI Synced RGB
Загальносистемне RGB-підсвічування ноутбука Legion 9i реагує на відтворювані на екрані ігри, музику, фільми тощо.

Єдиний у своєму роді
Карбоновий візерунок ноутбуків є неповторним, що робить ваш Legion 9i надзвичайно унікальним.

Витримує всі перипетії ігрового процесу
Корпус на 90% вилитий із переробленого магнію в кольорі "чорний карбон".
Визначні інновації
Збірка методом 8-шарового штампування. На 10% легший і міцніший за стандартні алюмінієві корпуси.

Киньте виклик тепловій фізиці
Система рідинного охолодження Legion 9i працює за температури 84 °C/180 °F, забезпечуючи додаткові 10 Вт графічної потужності для ігор та інтенсивних робочих процесів.

Інженерія майбутнього
Масивні теплові трубки, потрійна конструкція вентиляторів Falcon і дизайн із підтримкою гравітації дають змогу перевершити очікування щодо теплових характеристик.

Legion Coldfront: рідинне охолодження
Перший у світі ігровий ноутбук із вбудованою системою рідинного охолодження.

Рішення Lenovo al engine+ на основі LA3
LA3 – найновіше ядро на основі штучного інтелекту, що використовує функцію Smart FPS, яка визначає контент на екрані й динамічно налаштовує систему в режимі реального часу задля максимальної продуктивності.

Високоточні ігри
Роздільна здатність 3,2K, частота оновлення 165 Гц і час відгуку менш ніж 3 мс забезпечують захопливі враження від ігор завдяки технології трасування променів.
Робочі процеси студійного рівня
Завдяки винятковій точності передачі кольорів, високому динамічному діапазону та сертифікації VESA DisplayHDR ваші проєкти не матимуть собі рівних.
Lenovo PureSight Gaming
Насолоджуйтеся глибшою контрастністю та високою яскравістю завдяки технології Mini-LED, що дає змогу оживити нічні сцени.
Підвищте рівень своєї гри
З ноутбуком Legion 9i ви отримаєте небачену точність і контроль, занурившись у тривимірний звуковий ландшафт і підкорюючи нові ігрові вершини. Персоналізуйте ігровий процес, грайте відповідально завдяки екологічному дизайну. Отримайте враження, на які ви справді заслуговуєте.
Величезний акумулятор
Завдяки потужному акумулятору місткістю 99,99 Вт-год ви зможете грати й працювати звідусіль, а з технологією швидкої підзарядки Super Rapid Charge пристрій заряджається від 0% до 70% усього за 30 хвилин.

Абсолютно новий рівень звуку
Піднесіть свою гру на новий рівень завдяки аудіосистемі Nahimic Audio від SteelSeries. Насолоджуйтеся 3D-звуком з ефектом занурення й використовуйте професійний аудіозв’язок.

Повне занурення
Підкорюйте нові ігрові вершини з програмним забезпеченням Tobii Horizon, що відстежує рухи голови гравця задля ширшого огляду та кращого цифрового добробуту.

Винятковий контроль для ігор і творчості
Досягайте вершин майстерності в іграх із клавіатурою TrueStrike. Домінуйте в грі завдяки точному керуванню, прохолодним клавішам, налаштовуваному підсвічуванню та ходу клавіш 1,5 мм.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення