- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY007LRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY007LRA)

















664133
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GN00)664135
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GS00)611120
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0032RA)650494
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.007)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Legion 5i |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.1" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Dolby Vision, Flicker-Free, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i7-14700HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер / 28 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | 2592×1920 |
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Eclipse Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 344,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,35 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,54 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x27 |
| Вага в упаковці, кг | 2,35 |
| Артикул | 83LY007LRA |
| Штрихкод | 198158825528 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Game Changer
- DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та поліпшення якості зображення. Остання розробка, DLSS 4, відрізняється багатокадровим генератором і покращеною суперроздільною здатністю.
- Ray Tracing. Кінематографічна якість зображення з безпрецедентною швидкістю, що забезпечується RT-ядрами 4-го покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними ядрами Tensor 5-го покоління.
- Reflex 2 з Frame Warp забезпечує максимальну чутливість, покращуючи виявлення цілі, час реакції та точність прицілювання.

Відчуйте переваги інтелектуального дизайну з Lenovo AI Engine
Грайте в ігри з вищою частотою кадрів, безперебійно транслюйте або відкривайте для себе нові робочі процеси з Lenovo AI Engine+ і до LA1+LA3. Розроблений протягом чотирьох років, він оптимізує налаштування системи на основі гри або програми, яку ви використовуєте. Це підвищує частоту кадрів у найкращих іграх AAA і скорочує час рендерингу в програмах для створення контенту, і все це легко управляється через Legion Space.

Реалістичні кольори OLED. Оптимізовано штучним інтелектом для універсальності
- Відчуйте високу якість ігор AAA, як ніколи раніше, завдяки технології OLED, яка забезпечує меншу затримку, бездоганне відтворення кольорів та покращений час автономної роботи.
- Надшвидкий час відгуку менше 1 мс забезпечує більш плавний ігровий досвід та меншу затримку для надзвичайно плавного зображення в іграх.
- Технологія Smart Shift та AI Luminous Zone. Використовує алгоритм штучного інтелекту, який визначає запущену гру або програму, щоб зменшити час відгуку, поліпшити відтворення кольорів і продовжити термін служби панелі.

Насолоджуйтесь безшумною грою з Legion Coldfront: Hyper
- Legion Coldfront: Hyper. Поєднання турбовентиляторів і масивних 3D-мідних теплових трубок, всі вакуумно герметизовані для поліпшення повітряного потоку з відведенням повітря від вас, Legion Coldfront: Hyper дозволяє вам розширити можливості вашої системи, залишаючись тихішим і прохолоднішим.
- Fn+Q. Легко перемикайтеся між режимами «Тихий», «Збалансований», «Продуктивність» та «Екстремальний» за допомогою цієї зручної комбінації клавіш, щоб грати в стелс-режимі або швидко виконувати творчі завдання чи курсові роботи.
- Lenovo AI Engine+ підтримується в більшій кількості режимів. Розширюючи можливості від режиму «Збалансований» до режиму «Продуктивність», Lenovo AI Engine+ налаштовує параметри вентиляторів для поліпшення кривої вентиляції, що забезпечує стабільну роботу університетських проектів і робочих навантажень.
- Acoustic AI Sound Sync. Виявляє звукову енергію через динаміки або навушники, а потім регулює швидкість вентиляторів або запускає обмежувач потужності для поліпшення загальної продуктивності системи.

Поруште стереотипи
Залишайтеся елегантними та стриманими в кольорі Eclipse Black. Моделі OLED мають кришку з аерокосмічного алюмінію, виготовлену за допомогою передового процесу нанесення фарби. Цей ігровий ноутбук використовує передові сполуки та полімери, щоб залишатися легким і міцним. Моделі OLED на 13% легші та тонші за попередню модель, що робить їх ідеальними для студентів, які часто подорожують.
- 5-мегапіксельна ІЧ-камера з електронним вимикачем. Покращена якість веб-камери та можливість швидко вимкнути камеру або вимкнути звук.
- Колір Eclipse Black. Елегантний і стриманий Legion 5i виконаний у кольорі Eclipse Black.
- Кришка аерокосмічного класу. Моделі OLED мають кришку з аерокосмічного алюмінію, виготовлену за допомогою передового процесу нанесення фарби. Цей ноутбук використовує передові сполуки та полімери, що робить його легким і міцним.
- Легка конструкція. Інтуїтивна внутрішня конструкція дозволила зменшити вагу моделей OLED на 13%, що ідеально підходить для носіння в бібліотеку.
- Тонкий дизайн. Моделі OLED на 13% тонші за попереднє покоління і доступні в розмірі 15,1 дюйма з співвідношенням сторін 16:10. Legion 5i тонший і компактніший, ніж будь-коли.

Відкрийте для себе точність
- Nahimic від SteelSeries використовує технологію штучного інтелекту для забезпечення захоплюючого 3D-звуку та індивідуальних звукових профілів, що перетворюють ваш ігровий досвід. AI Smart Profile від Nahimic автоматично регулює налаштування звуку, забезпечуючи вам завжди ідеальне звучання в грі.
- Клавіатура Legion TrueStrike була розроблена для точності в іграх та навчальній роботі. Ця повнорозмірна клавіатура зі спеціальними клавішами зі стрілками, цифровою клавіатурою та сенсорною панеллю Mylar ідеально підходить для високопродуктивної роботи або ігор.
- Від вітальні до бібліотеки, Legion 5i пропонує неперевершену мобільність. Енергоефективне обладнання та швидка зарядка заряджають акумулятор від 0 до 70% менш ніж за 30 хвилин. Технологія Smart Battery забезпечує збереження понад 90% ємності протягом багатьох років використання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення