- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ideapad Slim 5 14ARP10 Luna Grey (83HT0030RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO ideapad Slim 5 14ARP10 Luna Grey (83HT0030RA)


















617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)685670
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV01C2RA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,47 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 222 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,46 |
| Артикул | 83HT0030RA |
| Штрихкод | 199271586778 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 5, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Компактний, зручний, довго тримає заряд, рекомендую
Відео
Опис
Насолоджуйтеся обчисленнями без обмежень
14-дюймовий ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 пропонує передові обчислювальні можливості завдяки процесору AMD Ryzen і його вражаючій здатності легко справлятися зі складними завданнями. Ідеальний для навчання або розваг, він забезпечує надійну продуктивність, оптимізуючи енергоспоживання. Крім того, інтегрована графіка забезпечує чудові візуальні ефекти без необхідності використання окремої відеокарти.

Ноутбук, який вміє все
Цей потужний пристрій поєднує в собі елегантність і міцність у високоякісному корпусі. Його ультратонкий профіль має сучасний вигляд, а сертифікація за стандартом MIL-STD-810H гарантує, що він витримає суворі умови експлуатації - від екстремальних температур до несподіваних падінь. Будьте певні, цей ноутбук забезпечує продуктивність та естетичну насолоду без жодних компромісів.

Чіткіше, насиченіше, краще
Насолоджуйтеся багатим досвідом роботи на ноутбуку IdeaPad Slim 5 на базі процесора AMD Ryzen. 14-дюймовий екран розширює простір для перегляду, а дисплей з ефектом занурення оживляє кожну сцену з приголомшливою глибиною та чіткістю. Звук Dolby Audio додатково створює захоплююче середовище. Крім того, сертифікація TÜV Low Blue Light підвищує комфорт для очей під час тривалої роботи.

Заряджайтеся за лічені хвилини, працюйте годинами
Проживіть свій день з упевненістю та свободою завдяки вражаючому часу автономної роботи ноутбука IdeaPad Slim 5, який дозволить вам безперервно занурюватися у свої справи. Коли заряд закінчується, на допомогу приходить функція швидкої зарядки Rapid Charge Boost, яка забезпечує додаткові 2 години автономної роботи всього за 15 хвилин.

Порти, які допоможуть вам рухатися вперед!
Залишайтеся на передовій ефективності з ноутбуком IdeaPad Slim 5. Насолоджуйтеся швидкою передачею даних і миттєвим сполученням пристроїв завдяки швидким портам вводу/виводу. Легко розширюйте пам'ять і зберігайте файли за допомогою слота Micro SD, а порт HDMI забезпечує легке підключення до зовнішніх дисплеїв або проєкторів для проведення бездоганних презентацій.

Сталий розвиток
Мета компанії - створювати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для клієнтів, спільнот і планети в цілому. Саме тому компанія прагне отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення