- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16IRH10 Luna grey (83K2007ERA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16IRH10 Luna grey (83K2007ERA)
685668
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,73 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Артикул | 83K2007ERA |
| Штрихкод | 199271586594 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність та продуктивність для ваших амбіцій
Залишайтеся завжди на зв'язку з Lenovo IdeaPad Slim 3, оснащеним процесорами Intel Core та інтегрованою графікою Intel для першокласної продуктивності. Пориньте у свої творчі проєкти завдяки чіткому 16-дюймовому дисплею з високою роздільною здатністю, на якому все стає яскравим.

Розглядайте кожну деталь, насолоджуйтеся кожною миттю
Насолоджуйтеся приголомшливим зображенням на 16-дюймовому дисплеї, який забезпечує яскраві кольори та чіткі деталі під будь-яким кутом. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більшу висоту екрана для більшого простору під час перегляду потокових трансляцій, ігор або навчання. Крім того, сертифікація TÜV захищає ваші очі під час тривалих сеансів.

Тривалий час роботи від акумулятора
Розважайтеся цілий день, дотримуйтеся дедлайнів або занурюйтеся у творчі проєкти, не шукаючи розетки. А коли життя стає непередбачуваним, функція швидкої зарядки, наче кофеїновий супергерой, забезпечує 2 години роботи всього за 15 хвилин заряджання.

Сталий розвиток
Мета компанії - створювати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для клієнтів, спільнот і планети в цілому. Саме тому компанія прагне отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





