- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ABR8 Arctic grey (82XR00C8RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ABR8 Arctic grey (82XR00C8RA)

















617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio, OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,74 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 257 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Артикул | 82XR00C8RA |
| Штрихкод | 198158557580 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ефективність та портативність
Ноутбук IdeaPad Slim 3, створений для сучасних динамічних користувачів, допоможе тобі справити враження в офісі, на пляжі та в будь-якому іншому місці, де б ти не опинився. Ця модель на базі процесора AMD Ryzen, розробленого спеціально для тонких та легких ноутбуків, здатна впоратися з будь-яким завданням. IdeaPad Slim 3 вагою 1.74 кг здатний витримувати сильні удари та поштовхи в найекстремальніших подорожах завдяки міцності на рівні військових стандартів. А з функцією швидкої підзарядки Rapid Charge Boost, що забезпечує дві години автономної роботи після 15-хвилинної зарядки, ти ніколи не відставатимеш від робочого графіка.

Розширюй горизонти
Завдяки новому співвідношенню сторін 16:10 екран став ширшим: читати документи та переглядати веб-сторінки тепер набагато зручніше, а прокручування потрібно рідше. 16-дюймовий дисплей WUXGA (1920 x 1200) з матрицею IPS з чітким зображенням дарує захоплюючі враження від перегляду відео, а два фронтальних динаміки Dolby Audio наповнюють простір кришталево чистим і насиченим звуком. Екран має спеціальне антиблікове покриття, а наявність сертифіката TÜV означає знижений рівень випромінювання синього світла і, отже, менше навантаження очі під час роботи та розваг.

Ефективна робота у режимі багатозадачності. Інтелектуальні засоби управління
IdeaPad Slim 3 вирізняється високою швидкодією та стабільністю, забезпечуючи можливість ефективної та безперебійної роботи протягом усього дня. Впевнено запускай кілька додатків одночасно, відкривай десятки вкладок у браузері — завдяки великому об'єму оперативної пам'яті та місткому твердотільному накопичувачу ноутбук легко впорається з подібним навантаженням. Повнофункціональний USB-C порт прискорює подачу електроенергії, виведення зображення на екран і передачу даних.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення