- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 Luna grey (83K100ACRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 Luna grey (83K100ACRA)

















675926
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)750595
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00TGRA)617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 343,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Артикул | 83K100ACRA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Lenovo IdeaPad Slim 3, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Справляється із завданнями як чемпіон
Візьміть 15,3″ ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3i Gen 10 із собою, куди б ви не вирушили. Завдяки процесорам Intel Core H-серії 13-го покоління з інтегрованою графікою Intel він забезпечує стабільну продуктивність і приголомшливу якість зображення, що ідеально підходить для перегляду відео, виконання повсякденних завдань, досліджень і багато чого іншого. Крім того, він має сертифікат TÜV з низьким рівнем синього світла для комфорту очей.
Заряджайте менше, створюйте більше
З ноутбуком IdeaPad Slim 3i Gen 10 вам не доведеться шукати розетки в дорозі, і ви зможете насолоджуватися тривалим часом автономної роботи. Пориньте у свої захоплення без паузи. Якщо у вас раптом закінчиться заряд, Rapid Charge Boost стане вашим козирем - усього 15 хвилин, щоб зарядити батарею на 2 години. Швидше, ніж перерва на каву, ви будете на ходу.
Бути поміченим тільки тоді, коли ви цього хочете
Контролюйте свою цифрову видимість на IdeaPad Slim 3i Gen 10, який оснащений захисною шторкою камери. Залишайтеся у фокусі під час відеодзвінків, а потім зникайте з поля зору одним рухом пальця. Оригінальна заслінка конфіденційності дає вам право розпоряджатися, даючи змогу захистити себе від несподіваних цифрових вторгнень простим рухом.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення