Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 (82V7006TRA)

Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 (82V7006TRA)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 (82V7006TRA)
1 відгук
Код товару:
532644Код скопійовано
Товар закінчився
13 799 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
В наявності схожі товари
687594
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)
59 288₴
684898
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG00A0RA)Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG00A0RA)
61 999₴
59 999₴
706661
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)
10
20 999₴
18 999₴
Показати ще
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | IdeaPad 1 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | TN+film |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 220 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Gemini Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver N5030 (Gemini Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 4 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,1-3,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 2400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Cloud Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,54 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x8x54 |
| Вага в упаковці, кг | 2,375 |
| Артикул | 82V7006TRA |
| Штрихкод | 196803535105 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки для студента |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
5
Відгуки 1
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Сергій
29 червня 2023, 11:30
Хороший ноут , зручний , працює добре , відмінний варіант за свої гроші !
Переваги:
Недоліки:
Відповісти
Опис
Безмежні можливості та способи використання
IdeaPad 1 має саме те, що тобі потрібно в повсякденному ноутбуці. Дивись серіали на великому 15.6-дюймовому дисплеї стандарту FHD з тонкими рамками (в максимальній комплектації). Насолоджуйся насиченим та чистим звучанням із двох динаміків з технологією Dolby Audio. А завдяки акумулятору, який забезпечує заряд на цілий день і підзаряджається надзвичайно швидко, ти зможеш брати цей пристрій куди завгодно та проводити якісні відеодзвінки завдяки технології розумного шумозаглушення Smart Noise Cancelling.


ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 (82V7006TRA)
1 відгук


















Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








