- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fa2032ua (C16H1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fa2032ua (C16H1EA)
572765
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be2013ua (9E434EA)543440
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be1015ua (7X8L5EA)690449
Ноутбук LENOVO V15 G4 AMN Business Black (82YU016PRA)618714
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13UDX (9S7-15K111-1631)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.1 Type-C Gen 1 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA, OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Отличный ноутбук за эту цену. Он выглядит сдержанно, а не «космически», как большинство игровых моделей. Тут хорошая видеокарта и поэтому он без проблем запускает игры на высоких настройках, например, World of Tanks плавно идёт на «ультра». Плюс, он тихий, даже при максимальной скорости вращения вентиляторов, система охлаждения контролирует температуру. Ну и конечно у него удобная клавиатура с подсветкой.
Брал в основном что бы поиграть было на чем, не тормозит, где на средних, где на высоких без проблем играется, даже в новых, требовательных ААА. Картинка четкая, плавная, и передача цветов нравится. Греется не сильно, пока охлаждение справляется, есть где вентилироваться. Из минусов это громкость при больших оборотах, беда всех игровых ноутов
Купив його десь місяць тому, щоб працювати і часом трохи пограти. Корпус не люфтить, клавіатура пружна, без того відчуття «дешевизни», яке часто буває навіть у нових ноутів. Екран яскравий, картинка жива, хочеться сидіти в ньому. Запускається швидко, нічого не підвисає. Ігри тягне впевнено. Графіка виглядає класно, без артефактів чи ривків. Заряд тримає не рекордно, але для потужного заліза нормально
Гарний, зручний, потужний. Охолодження справляється на відмінно, не більше 80° в пікових навантаженнях. RTX 5060 реально працює. На ультрах в сyberpunk все на максималках, і 144 Гц екран дає кайф, навіть при таких FPS. Процесор на рівні ніде не лагає, навіть при великій кількості відкритих вкладок. Роботи з кількома прогами взагалі не відчуваю
Чи можно ще добавити памяті ССД до цьої моделі ноутбука Ноутбук HP Victus 15-fa2031ua? Чи 2-го слота під ССД немає? якщо немає то що робити в даній ситуації якщо памяті не хвата
Добрий день, Максим! Так, є вільний слот для збільшення об'єму пам'яті.
Який процесор у цього ноута?
Добрий день, Максиме! Ноутбук оснащений потужним процесором Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) - це 10-ядерний процесор (6 продуктивних + 4 енергоефективні ядра) з максимальною частотою до 4.9 ГГц. Такий чіп забезпечує високу продуктивність як у повсякденних завданнях, так і в іграх чи роботі з графікою.
Опис
Ноутбук HP Victus створений для захопливого геймінгу будь-де. Цей ноутбук має потужний процесор Intel і відеокарту NVIDIA. Дизайн цього ноутбука з великою кількістю кольорів настільки ж вражаючий, як і його залізо, оновлена система охолодження, вебкамера з функцією тимчасового шумозаглушення.
Швидке залізо
Грайте на повну з потужним процесором Intel, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам'яті.
Витончений і вишуканий дизайн
Завдяки меншому розміру та підтримці до трьох кольорів, пристрій виглядає стильним будь-де.
Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до вебкамери.
Революційна технологія для реальної продуктивності
Процесори Intel Core13-го покоління забезпечують найкращі можливості підключення та пропонують клієнтам передовий дизайн для вирішення найскладніших завдань.
Дисплей із роздільною здатністю Full HD, антивідблисковим покриттям і частотою оновлення 144 Гц
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення — завдяки дисплею зі швидкістю оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1080p Full High Definition ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.











- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





