Грайте на повну з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам’яті.
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fa2011ua (BV8X4EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/3
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fa2011ua (BV8X4EA)
543440
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be1015ua (7X8L5EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP Victus 15-fb3046ua (BV8X8EA) 114 283 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 9 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,47 |
| Артикул | BV8X4EA |
| Штрихкод | 199251657726 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з Intel Core i7, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з Intel Core i7, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ця комплектація більш потужна, і процесор і відеокарта, більше оперативки, щоб точно вистачило на всі ігри і не навіть на ультрах побачити красиві кадри. Картинка чітка, плавно змінюється в динамічних сценах, кадри не просідають коли довго граю і система стабильно завантажена і нагріта. Батарея без підзарядки швидко сідає навіть в економі. Збірка якісна, деталі пластикові не скриплять
Потужний та красивий ноут від хп. Дизайн вже класичний для лінійки віктус, без особливих зміг, але як же круто виглядає. Екран у ноутбука з високою герцовкою та яскравістю, що ідеально підходить для ігор. А також тут чудова продуктивність, девайс настільки потужний, що може запускати навіть будь яку новинку.
Мощность на уровне. Процессор i7 и видюха RTX 5060 работают крутезно в дуэте, все летает. Работать приятно, рендерить видео, монтировать - вообще без проблем. Игры идут спокойно. Клавиатура удобная, с подсветкой. Привык быстро. Тачпад тоже норм. Звук средний. Без внешней акустики или наушников жить можно, но не больше
Искал производительный ноутбук, по разумной цене. Пересмотрел кучу леново, асусов и прочего, в результате остановился на хьюлете. Этот виктрум есть в разных магазинах, но оптимальными условия мне показались именно в МОЕ, поэтому заказал с сайта с доставкой на дом. Курьер позвонил заранее, согласовал время, привез без опозданий. Ноутом пользуюсь 2ю неделю, нареканий нет. Программы летают, экран супер
Якщо замінити накопичувач з 1 ТБ на 2, гарантія все ще буде діяти?
Добрий день, Олександр! Якщо апгрейд проводитиметься в авторизованому сервісному центрі, то гарантія буде збережена
Доброго дня. У цій моделі один слот M.2 чи 2? Якщо 2, то вони обидва зайняті, чи 1 вільний?
Добрий день, Віктор! Слот один
Чи зможу я використовувати цей ноутбук для монтажу відео чи рендеру вдома ввечері без перегріву?
Добрий день, Денисе! Так, система охолодження в ноутбуці ефективно розподіляє тепло, а процесор і відеокарта справляються з такими задачами при розумному налаштуванні програми та частоти кадрів.
Опис Ноутбук HP Victus 15-fa2011ua (BV8X4EA)
Швидке залізо

Витончений дизайн
Завдяки меншому розміру та трьом різним кольорам, пристрій виглядає стильним будь-де.

Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD камери.

Потужний процесор
Процесори Intel Core забезпечують надзвичайну потужність, яка дасть змогу швидко виконувати будь-які справи.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX
Зробіть крок назустріч потужності RTX, що працює на базі сучасної архітектури, відзначеної галузевими нагородами. Штучний інтелект і нові системні оптимізації дозволяють створювати ефективніші ігрові ноутбуки в нових та інноваційних формфакторах.
Неймовірний дисплей
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення - завдяки дисплею з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю FHD ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







